Ankara 2018 dershane fiyatları

Dershaneler öğrenciler için bir nevi hayat kurtarıcı bir yer gibidir. Çünkü öğrenciler tek başlarına aşamadıkları sınav maratonunu iyi bir dershane aracılığıyla kolaylıkla atlatabilmektedirler. Kimi dershaneler de öğrencilerin bu durumlarından faydalanmaktadırlar. Fiyatlarını her geçen yıl arttırarak aileleri farkında olmadan zor durumlara sokmaktadırlar. Bazı dershanelerde fiyatlarını çok düşük tutarak pahalı dershaneye gidemeyen öğrencilerin kendilerine muhtaç olmalarını sağlamaktadırlar. Bir dershane hem orta gelirli hem düşük gelirli ailelere hitap etmelidir. Zaten zengin ailelerin çocukları her halükârda istedikleri dershaneye gitmektedir. Üstelik bu öğrenciler istedikleri kadar da özel öğretmen tutabilmektedirler. Dershanelerin fiyatları neden sürekli artmakta ki gibi bir soru aklınıza gelebilir. Bu soruyu ise şöyle maddeleştirebiliriz.

Ankara 2018 dershane fiyatları artış sebepleri;

Açıldıkları mevkii, verdikleri kaynaklar, uyguladıkları deneme sınavları, öğrencilerin kendi başarıları, bulundukları yerde çok fazla dershane olmaması, tanınmış yani isim yapmış bir dershane olması ve benzeri gibi.

Fakat bütün bu sebeplere karşılık ailelerin gelirleri değişmediği için bütçeleri oldukça sarsılmaktadır. Odtülüler dershanesi öğrencilerine ve ailelerine oldukça saygı duyan bir kurumdur. Bu yüzden de fiyatları uygundur.

Odtülüler dershanesi 12 kişilik sınıflarda alanında uzman öğretmenler ile birlikte eğitim almaktalar.

Eğitim koçlarımız ile birlikte hazırlanan koçluk sistemi ile öğrencilerimize özel olarak çalışma programları oluşturulmaktadır. Bu programlar sayesinde sistemli ve düzenli olmayı öğrenirsiniz. Sene başında yapılan programlar sene sonuna kadar aynı kalmamaktadır. Girdiğiniz ücretsiz deneme sınavlarınız sonrasında sizlerle yapılan eksik belirleme işlemlerinden sonra programlarınıza eklemeler ve çıkartmalar yapılmaktadır. Bu işlem ile eksikliklerinizi giderme kolaylaşmaktadır. Bu duruma ilave olarak anlamadığınız konular için ek dersler ve birebir olanağınız bulunmaktadır. Üstelik bütün bunlar Ankara 2018 dershane fiyatlarımızı değiştirmemektedir. Bizler kurum olarak aynı uygun sistemde devam etmekteyiz.

Dershanemizde öğrencilerimize bunlar dışında etkili konu anlatımlı, sınav müfredatlarına uygun kitaplar, özgün soru bankası kitapları verilmektedir. Ayrıca öğrendiklerinizi kalıcı hale getirmek için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Okuduğunuzu anlamanız ve doğru test çözebilmeniz için test teknikleri öğretilmektedir. Derslerle daha çok içli dışlı olmanıza destek olmak adına tam gün eğitim verilmektedir.

Ankara 2018 dershane fiyatları içerisinde odtülüler olarak yine en alt seviyeler yer almaktayız.