Dünyadaki hızlı gelişmelere ayak uydurabilmek için ancak nitelikli insanlar yetiştirerek mümkün olacaktır. Nitelikli insan gücü yetiştirmede en önemli görev şüphesiz eğitim kurumlarına düşmektedir. Günümüzde, bireylerin iyi eğitim almaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

İyi bir eğitim almalarını sağlayan dershaneler arasında Odtülüler Dershanesi Butik Dershane ve Koçluk Sistemi uzman eğitim kadrosuyla başarıyla gerçekleştirmektedir. Tüm derslerin verildiği dershanemizde; öğrencilerin eksik olduğu ders ve konulara önem verilip üzerinde durularak yararlı ve başarılı bir eğitim verilir. Eğitim programları tamamen öğrenciye yöneliktir. Özel butik sınıflar sayesinde sadece 10-12 kişilik öğrenci oluşumları ile mutlak ve üstün başarı sonuçları elde edilir. Aynı zamanda bireysel anlatım imkanı daha yüksektir. Ankara’nın en başarılı dershanelerinden biri olan Odtülüler Dershanesi koçluk sistemi ile öğrenciler için en yararlı bir sistemi sunmaktadır. Koçluk sistemi belirli bir süre için anlaşma yapılmasıyla başlar. Dershane yetkilileri belirli sayıdaki öğrencileri  öğretmenler arasında dağıtım yaparak  her öğrencinin kendine ait öğretmeni olmasını sağlar. Koçluk sisteminde öğretmenler sorumlu oldukları öğrencilere bazı ödevler verir ve bir sonraki gün bu ödevleri kontrol edip beraber değerlendirmeye sunarlar.  Amaç başarıyı en üstün seviyeye ulaştırmak.

Ankara Batıkent Dershanelerden olan Odtülüler Dershanesi Butik Dershane ve Koçluk Sistemimizde; görevli ve deneyimli rehber öğretmenlerimiz ve eğitim koçlarımız sayesinde, öğrencilerimize sadece çalışma  programı konusunda değil, aynı zamanda sınav kaygısı, ders konsantrasyonu, aşırı stres, motivasyon, dikkat toplama gibi eğitimleri ile ilgili konularda çalışmalar ve terapiler yapılır.  Eğitim koçumuz; öğrencinin derslerine farklı çalışma yöntemleri bulmasında, öğrencinin kendi algılama tipine göre çalışma yolları bulmasında, soru çözümünde kolay yollar geliştirmesinde, okuduğunu kolay anlamayı sağlamasında, hafızada tutmasında kalıcılık sağlama ve meslek seçimi konusunda yardımcı olma gibi pek çok çalışmaları gerçekleştirir. Rehber öğretmenimiz; eğitim yönüyle neyi nasıl yapması gerektiği konusunda yol gösterici, sınav sistemi ve ders çalışma gibi konularda uzmanlık ve danışmalık yapmaktadır.

Ankara Batıkent Dershaneler arasında yer alan kurumumuzda öğrencilerimizin başarıya ulaşması için hizmetlerimizi özveri ile yürütmekteyiz.