Odtülüler Dershanesi olarak her yaştan ve her sınıftan öğrenciye en iyi eğitimi sunarak tam bir öğrenme ile hayal ettikleri okulları kazanmalarına yardımcı olmak en birincil amacımızdır. Öğrencilerimize dershanemizde  butik dershane doğrultusunda 10-12 kişilik sınıflarda ders vermekteyiz. Öğrencilerimizi tabi tuttuğumuz seviye belirleme sınavı sonucuna göre aynı potansiyele sahip öğrencileri bir sınıfa yerleştirdik. Bu şekilde öğrencilerin öğrenme düzeyleri birbirine yakın olduğu için öğretmenlerimiz de dersi ona göre şekillendirebilmektedir.

Ankara Batıkent Dershanelerinden biri olan dershanemizde öğrencilerin derslerden ve okullarından arta kalan zamanlarında etüt almaları mümkündür. Dersleri işledikten sonra illa ki bir şeyler eksik kalabilir veya akılda kalıcı olması için pekiştirmek gerekebilir. Bu durumlarda tıpkı ders veren deneyimli, eğitimli öğretmen kadromuz gibi her branştan deneyimli etüt öğretmenleri vardır. Etütler öğrencinin ihtiyacına göre konu anlatımları veya soru çözümleri şeklinde yapılır. Tabiki etüt almakla herşey hallolmaz. Mutlaka sonrasında da devamlı çalışmak ve soru çözmek gerekir. Bazı öğrenciler bu çalışmayı nasıl yapacağını bilemez. Bu yüzden de dersin başına oturduğu zaman boşa geçen dakikalar olabilir. Bunu engellemek, derslere nasıl çalışacağını öğrenmek ve bir programa bağlı kalarak disiplinli bir şekilde çalışmak adına dershanemizde görev alan öğrenci koçlarımız ve rehber öğretmenlerimiz vardır.

Ankara Batıkent Dershanelerden olan dershanemizde görevli rehber öğretmenlerimiz ve koçlarımız öğrencilere sadece çalışma programı konusunda değil sınavla ilgili veya kişisel her türlü sorunlarına yardımcı olurlar. Öğrencilerin çoğu sınav kaygısı, gelecek ile ilgili endişe, meslek seçimi gibi birçok konuda sıkıntı çekebilir. Bütün bu sorunların en doğru çözümünü bulmak yine rehberlik ve koçluk servisimizin görevidir.

Dershanemizde öğrencilerin sınava hazırlanmalarını desteklemek adına bol bol deneme sınavları yapılır. Bu deneme sınavları sayesinde öğrenciler asıl girecekleri sınav sorularına en yakın soru tiplerini görmüş olurlar. Üstelik sürekli sınava girmeleri sınavlarda zamanı en iyi kullanma teknikleri geliştirmelerini sağlar. Sınav sonuçlarının analizini de yaparak hangi öğrencinin hangi dersten zayıf olduğu tespit edilip etüt veya ek ders almaya yönlendirilir. Ankara Batıkent Dershaneler arasında yer alan kurumumuzda öğrencilerimizin başarıya ulaşması için hizmetlerimizi özveri ile yürütmekteyiz.