ANKARA DERSHANE

Okul hayatı öğrencileri yeterli seviyede mesleğe geçiş sınavlarına ne yazık ki gereken ölçüde hazırlayamamaktadır. Bu yüzden öğrenciler çeşitli dershaneler hakkında bilgi toplayarak hangisinden eğitim alacakları konusunda karar vermek için düşünmektedirler. Kendileri için hem maddi hem de manevi olarak en uygun olanı seçmek için çabalamaktadır.

Odtülüler dershanesine geldiğiniz zaman daha önce hiç karşılaşmadığınız ilgi, alaka ve yeniliklerle karşılaşmaktasınız. Bunların ne olduğu hakkında kısaca bilgi verecek olursak; Ankara Dershane eğitim verilen sınıfların öğrenci kapasitelerini azaltarak 12 kişi ile sınırlandırmıştır. Bunun yanında sınıf içerisinde öğrenciye ayrılan süreyi iki katına çıkartmıştır. Öğrenci anlamadığı yeri rahatlıkla sorabilmekte ve geniş geniş cevap alabilmektedir. Ders sonlarında o saate işlenen ders genel hatlarıyla tekrar edilerek konunun pekişmesi sağlanır ve soru cevap yöntemi ile konunun ne kadar öğrenildiğine bakılır. Eğer bir noktada eksikli varsa o konu ile ilgili ek dersler konularak konunun tamamının herkes tarafından anlaşılması sağlanmaktadır.

Bütün öğrencilerin öğrenme şekilleri ve hızları birbirinden farklıdır. Bunun için Ankara Dershane bünyesinde alanında tecrübeli ve uzman eğitim koçları çalışmaktadır. Eğitim koçlarının uyguladığı koçluk sistemi ile öğrenci öğrenmeyi öğrenmektedir. Böylelikle öğrenci neyi, nasıl öğreneceğini bilerek yoluna daha kolay bir şekilde devam etmektedir.

Ezber yapamamaktan yakınan, ezberlediğini hemen unutan öğrenciler içinde dershanemizin büyük bir kolaylığı olan hafıza tekniklerini öğretmektedir. Bu teknik sayesinde öğrenilen bilgiler her hangi bir şekilde unutulmamaktadır. Üstelik kısa sürede birçok şey öğrenilmektedir. Bu şekilde rakiplerinize büyük bir fark atabilirsiniz.

Dershanemizde tam gün, yarım gün, hafta içi ve hafta sonu eğitim verilmektedir. Grubunuzu size en uygun şekilde organize etmekte ve programları oluşturmaktayız. Verdiğimiz kaynaklar uzman kişiler tarafından yazılmış, özgün sorularla dolu test kitapları ve bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek bilgilerle dolu konu anlatımlı kitaplarımız ile ihtiyacınızdan fazlasına sahip olmaktasınız.

Güçlü kadro ve tecrübeli ekibi ile yılların birikimi ile zirvedeki yerini her yıl koruyan Ankara Dershane her geçen gün ailesini büyütmektedir. Sizde bu ailenin nadide bir yapısı olmak isterseniz bizler sizi kucaklamak için buradayız.