Ankara, başkent olmasının yanı sıra fazlasıyla da kalabalık bir şehrimizdir. Öğrenci sayısı da bir hayli fazla elbette. Hatta alternatif çok olduğu için dışarıdan da öğrenci alabilmektedir. Odtülüler Dershanesi olarak Ankara Etüt Merkezlerimiz de her gruptan öğrenciye etüt sunmaktadır. Okullardaki eğitimi alan öğrenciler okuldan sonra da eğitim alabilecekleri merkezlere gitmektedir. Bizde bu öğrencilere hizmet etmek için çalışmaktayız. Etüt merkezlerimizde ders veren öğretmenlerimizin her biri de branşında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Öğretmenin eğitimli olması öğrenciye bilgi akışında fayda sağlar. İşin ehlinden öğrenilen bilgiler daima daha iyi olur. Merkezlerimizde çalışan öğretmenlerimiz öğrencilere ezbercilikten uzak kalmayı kalıcı bilgiyi empoze etmeye çalışırlar. Bilgilerin kalıcılığı özellikle sınava hazırlanan öğrencilerde faydalı olacaktır.

Ankara Etüt Merkezlerimiz öğrencilerin okuldan arta kalan zamanlarını geçirebilecekleri harika bir ortamdır. Ara sınıflara giden öğrencilerimizin de rahatlıkla tercih ettiği merkezlerimizde okulda verilen ödevleri yapmaları sağlanır. Böylece akıllarına birşey takıldığı zaman anında sorabilecekleri öğretmenleri daima hazırdır. Etüt merkezlerimizde dersler de yapılmaktadır elbet. Derslerde kişi sayısının az olmasına dikkat ediyoruz. Butik sınıflarımızda işlenen derslerde eğitim kalitesi her zaman üst seviyelerdedir. Öğretmenler öğrenciler ile özel ders havasında dersleri yürüttüğü için birebir ilgilenme şansını da kolayca elde etmektedir. Konu anlatımlarının ardından çözülen örnek sorular ise konuyu pekiştirmeye yardımcı olur. Sınava hazırlanan öğrenci gruplarımızda da sınava yönelik soru çözümleri yapmaya önem verilmektedir. Bu sayede hem sınava hazırlanırlar hem de soru tiplerini görüp rakiplerinden öne geçmiş olurlar.

Ankara Etüt Merkezlerimizde dershanelerimizde olduğu gibi Koçluk sistemi mevcuttur. Bu sistem en az dersler kadar öğrencilere fayda sağlar. Sınava hazırlanan veya ara sınıflarda bulunan birçok öğrencimizin gelecek kaygısı oluşmakta ve bundan doğan stresle de baş etmeye çalışmaktalar. Fakat bunu tek başlarına yapamazlar. Velilerde ellerinden geldiğince bunun üstesinden gelebilmelerini sağlamaya çalışıyor fakat bir yerden sonra onlarında elinden fazlası gelmiyor. Bunun üzerine eğitim almış, uzun yıllar bunun üstüne çalışmalar yürütmüş uzman kişilerden oluşan koçluk sistemimiz bu noktada devreye girmektedir. Öğrencilerimiz ihtiyaçları olduğu an yardım alabilecekleri uzmanlarımız merkezlerimizde bulunuyor. Gelecek kaygılarını ve bundan doğan stresi azaltmanın yollarını bularak uygulamaya koyuyorlar.