Ankara Gaziosmanpaşa Dershaneleri her geçen gün kendini daha da geliştiren, öğrencilerine nasıl daha faydalı olabileceğini araştıran, gün geçtikçe adını daha çok duyurmaya devam eden ve kaliteli eğitim vermek için çabalayan bir eğitim kurumudur. Sınava girecek öğrencilerin başarılı olmasına ve ara sınıf öğrencilerin de temellerinin sağlam olmasına yardımcı olmaya çalışmaktadır. Zumresine katacağı öğretmenleri büyük bir titizlikle secmeye gayret gösteriyoruz. Deneyimli, bilgileri kaliteli, kendini kanıtlamış bireylerden oluşan öğretmen kadromuz bulunmaktadır. Kendileri gibi nesiller yetiştirmek için çalışmaktadır. Öğrencilerin dershanemize isteyerek gelmelerini sağlamak için, öğrenmeye hevesli hale getirmek için öğretmenlerimizin insan ilişkilerine özen gösteren, güler yüzlü kişiler olması gerekir.

Öğrencilerimizin okullarından arta kalan zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için çalışma salonlarımız vardır. Bu salonlarda ister konu tekrarı veya soru çözümü isterlerse okul ödevlerini yapabilirler. Akıllarına takılan yerleri de rahatlıkla yanı başlarında hazır bulunan branş öğretmenlerine sorabilirler. Ayrıca öğretmenlerinden zayıf oldukları ders adına etüt alma imkanları bulunmaktadır. Bu etütler öğrencilerin eksiklerini kapatmasının en etkili yoludur. Ankara Gaziosmanpaşa Dershaneleri sınıf ortamına, sınıf kontenjanına da büyük özen göstermektedir. Sınıflarımız 10-12 kişilik olup öğrenciler seviyelerine göre yerlestirilmektedir. Böylece daha fazla verim ve daha etkili başarı sağlanmış olur. Öğretmenler öğrencilerin her biri ile yeteri kadar ilgilenebilir ve dersi çok fazla motivasyon bozukluğu yaşamadan işleyebilir.

Kurumumuzda öğrencilerin her ihtiyaçlarına koşan, sıkıntılarını kendi sıkıntıları kabul edip içtenlikle çözüm yolu bulmaya çalışan rehberlik ve koçluk servisimiz bulunmaktadır. Öğrenciler ile tek tek özel olarak görüşmeler yapar ve sorunu olan öğrencilere yol gösterirler. Bilindiği gibi günümüz sınavları zor ve disiplinli bir çalışma programı olmadan başarılı olmak tabiri caizse mucize gibi. Odtülüler Dershanesi öğrenci koçlarımız her öğrencinin ihtiyacına göre, kolayca uyum sağlayabileceği, istikrarlı bir şekilde uygulayabileceği çalışma programları hazırlar. Ve tabiki bunun da takibini düzenli bir şekilde yaparlar.

Dershanemiz lokasyonları da öğrencileri olumsuz etkilemeyecek şekilde seçilmiştir. Ulaşıma elverişli, ders çalışmaya engel olacak gürültüden uzak yerlerde şubelerimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimize dağıttığımız yayın grupları tamamen güncel müfredata uygundur. Öğrencilerimizin gereken bütün bilgileri alacakları şekilde tasarlanmıştır.