Odtülüler Dershanesi olarak Ankara’nın birçok ilçesinde şubemiz bulunmaktadır. Gölbaşı da bunlardan bir tanesi. Tercih edildiğimiz öğrencilerimizin her biri bizim için çok değerlidir ve onların başarısına katkıda bulunmak bizim en büyük amacımızdır. Öğrencilerimizin en iyi eğitimi alarak gelecekleri parlak, topluma faydalı işler yapan bireyler olması için çalışmaktayız. Odtülüler Dershanesi Gölbaşı kurumumuzda öğrencilerimizin aile sıcaklığı hissederek eğitime seve seve gelmesini sağlamaya çalışıyoruz. Öğretmenlerimizin güler yüzlü, insan ilişkilerine önem veren, öğrencilerine karşı şefkatle yaklaşan kişiler olması da bunun en sağlam destekçisidir. Öğretmenlerimiz aynı zamanda öğretmeyi seven, kendilerini sürekli geliştiren, eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Derslerde öğrencileri ile bilgi alışverişini kuvvetli tutmaya çalışır, anlamayan öğrenci kalmayana kadar anlatacak şekilde sabırlı insanlardır.

Odtülüler Dershanesi Gölbaşı olarak sınıf kontenjanlarımız 10-12 kişi ile sınırlıdır. Bu derslerde öğrencilerin daha iyi anlayabilmesi ve öğretmenin dersi daha rahat işleyebilmesi açısından iyidir. Ayrıca öğrencilerin derse daha aktif bir şekilde katılmaları sağlanırken tam bir öğrenme ile öğrenmelerine de fayda sağlıyor. Öğrencilerimize dağıttığımız kaynaklar da konu anlatımı ve soru kitabı şeklindedir. Güncel olan müfredata uygundur ve anlamada zorlanmayacakları şekilde tasarlanmıştır. Sorular çok çeşitli ve sınava yönelik soru tiplerini içermektedir. Öğrencilerimiz derslerde gördüğü konuları anlamayabilir. Bu durumda yararlanabilecekleri etüt sistemimiz vardır. Eksikleri olan dersin öğretmeni ile görüşüp belirledikleri saatte yapılan etüt ile öğrenci eksiklerini kapatır ve kaldığı yerden çalışmaya devam eder. Tabiki sadece dershanede çalışmak yetmez. Evde de sürekli tekrarlar ve soru çözümleri yapmalı ki bilgilerini unutmasın ve akıllarında kalıcı olabilsin.

    Odtülüler Dershanesi Gölbaşında ayrıca öğrencilerimize en çok yarar sağlayacak bir birim olan rehberlik ve koçluk servisi öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimizi sınavlara hazırladığımız ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmesi için teknikler geliştirmesini sağladığımız deneme sınavlarının sonuçları rehberlik öğretmenlerimiz tarafından incelenir, analizi yapılır. Zayıf olan dersler ve konular belirlenir. Öğrenci koçlarımız ile de işbirliği yaparak öğrencinin zayıf olduğu ders ve konuyu halletmesi sağlanır. Öğrencinin kendini rahat hissedeceği, rahatça uygulayabileceği bir çalışma programı hazırlanır. Buda yine öğrenci ile yapılacak görüşmeden elde edilen izlenimler sayesinde olur. Daha sonra ise öğrencinin bu programa uyup uymadığı kontrol altına alınır.