Bilginin güç, gücün de başarıyı getirdiği günümüzün yadsınamaz bir gerçeğidir. Bunun için de; bilgiye ve başarıya ulaşma hedefi olan Ankara mezunlar için dershane önerileri listesinin başında Odtülüler Dershanesi gelmektedir. Çünkü bunu sağlayan tüm birikim ve deneyime sahiptir. Bunu daha iyi açıklamak için Odtülüler Dershanesi’nin öne çıkan özelliklerini kısaca sıralamak yerinde olacaktır;

Uzmanlık

Bilgi, tecrübe ve günün teknolojik imkanlarını kullanılarak hazırlanan programlarla sayesinde öğrenciye yönelik profesyonel yaklaşımlar sunulmaktadır. Bu sayede öğrenme eylemi, öğrencinin kendisi tarafından ve motivasyonunu arttırarak gerçekleşmektedir. Asıl olan; öğrenmeyi öğrenmektir. Bu da öğrenmeyi ve öğrendiğini uygulayabilmeyi kalıcı hale getirmenin en iyi yoludur.

Butik Sınıflar

Öğrencilerin yapısı, dikkat yoğunluğu ve çalışma alışkanlıkları gibi konular dikkate alınmaktadır. Bu sayede benzer özellik ve seviyede öğrencilerden butik sınıflar oluşturularak özenli eğitim sunulmaktadır. Bu sayede, eğitimciler ve öğrenciler için hem zaman en iyi şekilde kullanılmakta hem de öğrenmedeki verim daha yüksek oranda gerçekleşmektedir.

Koçluk Sistemi

Bu sistemde uzman gözlemci ve danışmanlar sayesinde; öğrenciler kendi kendilerini keşfetme becerisi kazanmakta, eksik ya da geliştirilmesi gereken yönlerini fark edebilmektedir. Bu sayede bilgiye ulaşma motivasyonu ve başarıya ulaşma oranları artmaktadır.

Ankara mezunlar için dershane önerileri arasında en öncelikli sırada yer alan Odtülüler Dershanesi; öğrencileri için sadece okulda ya da sınavlarda değil, tüm hayatları boyunca başarıya ulaşmalarını hedeflemektedir. Doğru yaklaşım ve doğru metotlar sayesinde her öğrencinin içindeki potansiyeli harekete geçirmek mümkündür ve Odtülüler Dershanesi tüm ekibiyle bunu kendine misyon edinmiş bir eğitim kurumudur.

Uygulamakta olduğu butik sınıflar, koçluk sistemi, takip ettiği teknoloji ve güncel eğitim, öğretim yöntemleriyle Odtülüler Dershanesi; Ankara mezunlar için dershane önerileri arasında ilk sırada olmaya devam edecektir.