Ankara Odtülüler Başarı Dershanesi, öğrencilerin yaşadığı sorunlara çözüm üretmek için eğitim çizgilerini bu yolda değiştirmektedir. Öğrencilerin stres yönetimini ayarlayabilmeleri, zaman sıkıntısını ortadan kaldırmaları ve sınav kaygılarını ortadan kaldırmak için etkili bir şekilde rehberlik servisi verilmektedir. Bunun yanında dershanemiz öğrencisinin ders çalışırken hangi yolları izlemesi gerektiğini, nasıl bir program ile çalışması gerektiğiyle ilgili uzman yardımı dâhilinde koçluk eğitimi vermektedir. Bu eğitimde öğrencilerimiz öğrenme hızlarına ve şekillerine göre kişiye özel programlar oluşturulmakta olup sürekli öğrenci takip edilmektedir.

Sınav maratonunda velilerle de iş birliği yapılarak çalışılmaktadır. Ankara Odtülüler Başarı Dershanesi,olarak öğrencilerimizin dersleri ve başarıları ile alakalı düzenli olarak veli bilgilendirilme yapılmaktadır. Bu şekilde öğrencimizin süreci daha az sorunla atlatmasına yardımcı olmaktayız.

Öğrenci için eğitim aldığı dershane büyük önem taşımaktadır. Uzun ders saatlerinde dakikalarca ders dinlemek öğrenci için bir süre sonra motivasyon eksikliği meydana getirebilmektedir. Dershane olarak öğrencilerimize aile sıcaklığı sunarak on iki kişi ile sınıflarımızı yapılandırdık. Ferah sınıflarda etkileşimin daha kolay olduğu ve öğrenciye ders içersinde ayrılan zamanın daha çok olması için odtülüler olarak çaba sarf etmekteyiz. Böylece öğrencide dersten kopmalar meydana gelmemektedir. Hem de derse karşı ilgi artmaktadır. Öğrenci derse karşı hevesli olduğunda derslerini de evde tekrar etmektedir.

Ankara Odtülüler Başarı Dershanesi uzman kadrosu ile hazırlanan güçlü yayınlar sayesinde öğrenciler konu çalışırken ya da test çözerken başka herhangi bir kitaba ihtiyaç duymamaktadır. Böylece zamanı etkili ve doğru bir biçimde kullanmasına fırsat sağlanmış olmaktadır.

Okul sınav zamanları ve soru çözümleri için öğrencilerimiz, sınırsız birebir ve etütlerden faydalanabilmektedirler. Ders içerisinde bazı konular anlaşılamayabilir. Bu dersler içinde ek ders imkânları sunularak tam öğrenme sağlanmaya çalışılmaktadır.

Ankara Odtülüler Başarı Dershanesi öğrencilerimiz bizler için çok değerlidir. Bizim için ve kendi yarınlarınız için öğrencileriniz en iyisine sahip olması, güçlü bir ekip olarak hizmet vermeye gönüllüyüz. Sizde kendi başarılarınızı arttırmak için sistemli ve düzenli çalışmaya gönüllü olmanız yeterlidir. Bizlerde sizlere destek vermekteyiz.