Ankara Özel Öğretim Kursu

Özel eğitim kursları; en fazla 10 15 kişilik sınıflarda, öğrencilerle tek tek ilgilenilen bir sistemdir. Bilinen klasik kurs formatının dışında bir kurs şeklidir. Odtülüler dershanesi olarak özel öğretim kurslarını da geliştirmekte ve en iyi seviyeye çıkartmaktayız. Yılların vermiş olduğu birikim ve alanında uzman öğretmenler sayesinde öğrencilerimizle daha fazla ilgilenmekteyiz.

Ankara özel öğretim kursu ile geleneksel kurslar arasında birçok farklılık bulunmaktadır. Bu farklılıklarla alakalı olarak kısa bir özetleme yaparsak;

Geleneksel kurslarımızda tıkış tıkış sınıflar yer almaktadır. Birçok öğrenci karma karışık eğitim almaktadır. Yıllardır değişmeyen sürekli aynı program kullanılmaktadır. Rehberlik servisi sadece şekil olarak vardır. Aktif olarak öğrenciye ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlayamamaktadır. Derslerin dışında etüt sistemiyle öğrenci sadece boşa zaman geçirmektedir. Öğrencileri hakkında bilgiye sahip değillerdir. Sadece deneme sınav sonucu puanlarına göre değerlendirme yapılmaktadır. Başarılı, burslu, başarısız gibi öğrenciyi ayrıştırıcı ifadeler sıklıkla telaffuz edilmektedir. Geleneksel kursların bu özelliklerine rağmen özel öğretim kursları mutlu öğrencilerin olmasına sebebiyet vermektedir.

Ankara özel öğretim kursu; az kişilik sınıflarda kendi yaşıtlarınızla birlikte etkin bir eğitim verilmektedir. Öğrencilere özel olarak programlar hazırlanmaktadır. Böylelikle öğrenciler düzenli olarak derslerle iç içe kalmaktadır. Üstelik öğrencinin nereden nereye geldiği, ne kadar mesafe kat ettiği de kolaylıkla gözlenebilmektedir.  Güçlü bir rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Herhangi bir sorununuz olduğunda hemen gidebileceğiniz profesyonel bir yardımcıdır. Sınavlara dair öğrenmek istediğiniz bütün bilgilerden anında haberiniz olmaktadır. Normal ders akışımızın dışında birebir olarak özel ders imkânı yer almaktadır. Öğrenciler sürekli olarak gözetim altında tutulmaktadır. Denemeler ve alanında uzman öğretmenler sayesinde iyi bir analiz sistemi yer almaktadır. Kursumuzda yer alan bütün öğrenciler eşit olanaklara sahiptir. Hiçbir öğrenci diğerinden üstün değildir. Bizler için hepsi eşittir. Her öğrenci özeldir.

Hangisine istediğinize sizler karar vermelisiniz. Nerede ve nasıl olmak istediğinize siz karar Ankara özel öğretim kursu öğrencilerini düşünerek başarıların artması için her yöntemi kullanmaktadır. Kursumuza güvenerek sırtınızı dayayabilirsiniz. Kursumuz sayesinde artık sınavlara hazırlanmak çocuk oyuncağıdır.