Ankara TYT Yaz Kampı

Üniversite giriş sınavlarına hazırlık zorlu bir süreç. Öğrencilerimizin sınavlara hazırlanırken moral motivasyonlarının yüksek olmasının çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla belirlenen bazı tarihlerde doğayla iç içe sıkı bir çalışma programı uygulayacağımız bir kamp düzenlemeye çalışmaktayız. Ankara TYT Yaz Kampı adını verdiğimiz kampa bütün öğrencilerimizin katılımını bekliyoruz. Kampların amacı, TYT maratonunun hızını arttırdığı günlerde sınava yönelik çalışma disiplininizi tamamen kazanmak, sınava olan konsantrasyonunuzu yükseltmek ve uzman kadromuz eşliğinde sınavda çıkma ihtimali yüksek kazanımların tekrarı ve bol miktarda soru çözümü sağlamaktır. Kamp boyunca sınava ilişkin rehberlik çalışmaları yapılmaktadır. Doğru bilinen yanlışların düzeltilmesi, izlenilen yolda aklınıza takılan soruların cevaplanması rehberlik servisimizle mümkündür.

Kampımız boyunca deneme sınavları , soru çözümü, özgün fasiküller eşliğinde konu tekrarları yapılacaktır. Kamp boyunca özellikle Matematik, Türkçe temelinde olmak üzere Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerinden konu tekrarları ve soru çözümleri yapılmaktadır. Bu tekrarlarda özellikle sınavda çok soru ve seçici soru gelen kazanımlar üstünde durulmaktadır. Kamp süresi boyunca, molalar hariç cep telefonu, müzik çalar veya bilgisayar kullanmak kesinlikle yasaktır. Ankara TYT Yaz Kampında kamp içi disiplini esas almaktayız. Eğlence dolu değil tamamen sınava odaklanma amacı içeren, öğrenciyi uyandıran ve tazeleyip konsantrasyonunu üst düzeye taşıyacak bir kamp hedeflenmektedir. Fakat tabi ki öğrencilerimizin sürekli tempodan bunalmamaları için hazırladığımız sosyal aktivite programlarımız mevcuttur.

Kamp kadromuzda stajyer, üniversite öğrencisi veya tecrübesiz eğitmen kesinlikle bulundurmuyoruz. Kamp eğitmenlerimiz özel ders verme konusunda uzman ve tamamı üniversiteye hazırlık konusunda yeterli tecrübeye sahiplerdir. Sizde TYT maratonun iyice hızlandığı şu günlerde sınava yönelik mevcut başarınızı yükseltmek, yenilenmiş bir başlangıç yapmak, sınava odaklanmış bir motivasyon elde etmek istiyorsanız kampımıza kesinlikle katılmanızı öneririz. Kampımıza katılmak için kayıt yaptıran adayları kamp koordinatörü öğretmenimiz bizzat arayarak adayın aklında kalan tüm soruları yanıtlamaktadır.

Ankara TYT Yaz Kampına öğrencilerimizin yanı sıra velilerimiz de katılım gösterebilir. Onlar içinde ayrıca hazırladığımız programlara katılarak onlarda kamp heyecanını çocuklarıyla birlikte yaşama fırsatı bulmuş olurlar. Elbette bu kamplar katılan aileler ve çocuklar için de unutulmaz anılar bırakır.