Ankara YKS Dershaneleri

İyi bir üniversiteyi kazanmak hem her öğrencinin hem de ailesinin en büyük arzusudur. Bunu başarmak hayal etmek kadar kolay değildir. Başarılı olmak için düzenli olarak ders çalışma, birçok bilgiyi akılda tutmak, test çözme teknikleri gibi bir sürü şeyi yapmak gerekmektedir.  Bazen bu durum tek başına gerçekleştirilemez ve profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacınıza cevap vermek için odtülüler dershanesi hazır durumdadır. Üniversite hayalinizi gerçeğe çevirmek için ortak bir çalışma yapmalıyız.

Ankara yks dershaneleri öğrencilerin kaliteli eğitim alması için bazı imkânlar sunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak;

Öğrencilerin her alanda bilgilenmesini sağlamak için, dershanemizde alanında uzman rehberlik öğretmeni bulunmaktadır. Ayrıca bu öğretmen öğrencilerin sınav streslerini azaltmak, heyecanlarını geçirmek, sınav sırasında yapacakları ile ilgili olarak öğrencilere gereken bütün yardımı sağlamaktadır.

Öğrencilerin sistemli olabilmesi için koçluk sistemi bünyesinde kişiye özel olarak program hazırlamaktadır. Bu program ile öğrenciler düzenli ders çalışmaya başlayarak başarılarını arttırmaktadır. Bu program ile öğrenciler gün içerisinde hangi dersten ne yapacağını rahatlıkla görebilmektedir.

Ankara yks dershaneleri ile tüm gün eğitim almak mümkündür. Hafta içi, hafta sonu, öğleden önce, öğleden sonra olmak üzere çeşitli eğitim grupları bulunmaktadır.

Dershanemizde sınıflarımız 12 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylelikle öğrenciler derse daha kolay adapta olmaktadır. Ders saatleri içerisinde öğretmen ile geçirdikleri süre artmaktadır. Dershanemiz yılların vermiş olduğu birikim, güçlü kadrosu sayesinde sektörde zirvede bulunmaktadır.

Ankara yks dershaneleri düzenli olarak deneme sınavı yapmaktadır. Bu deneme sınavları yks sınavı için büyük önem taşımaktadır. Bu sınavlar sayesinde öğrenci gerçek sınav için sürekli olarak alıştırma yapmaktadırlar. Bu sınavların sonuçları öğrenciler ile birlikte değerlendirilmektedir. Böylece öğrencinin çalışma programına ekleme ve çıkartma yapılmaktadır.

Öğrencilerin durumlarını merak eden aileler için de dershanenin bilgilendirme servisi bulunmaktadır. Burada öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları, eksiklikleri yer almaktadır. Dershanemizde öğrencilere özel olarak hafıza teknikleri uygulanmaktadır. Böylece birçok bilgi kolaylıkla akılda tutulmaktadır.

Ankara yks dershaneleri kayıt yaptıran öğrencilere özel olarak hazırlanmış modüler setleri vermektedir. Böylece gereksiz kaynaklara ihtiyaç duymazsınız. Hayalleriniz için odtülüler dershanesine uğramalısınız.