Ankara YKS Kursu Dershanesi

Yks sınavı öğrencilerin tamamı için büyük bir gerginlik meydana getirmektedir. Çünkü istediğiniz mesleği seçme konusunda son gidilecek okul için girilen bir sınavdır. Ayrıca öğrencilerin üstünde az da olsa ailelerinin de gerginliği ve baskısı bulunmaktadır. Ankara yks kursu dershanesi öğrencilerini istedikleri seviyeye çıkartmak için tam teşekküllü olarak hazır beklemektedirler.

Dershanemiz öğrencilerine sistemli ve düzenli ders çalışmayı öğretmek için koçluk sistemi bünyesinde öğrenciye özel olarak, kendi öğrenme hızınıza göre çalışma programları meydana getirmektedirler. Böylelikle gün içerisinde nerede ne yapmanız gerektiğini kolaylıkla bilirsiniz. Bu size yks sınavına kadar yol gösterecektir.

Sınav süreçleri her zaman öğrenciler açısından sorunlu süreçler olmuştur. Çünkü öğrencide oluşan sınav stresi, kaygı, gerginlik, heyecan gibi durumlar öğrenciyi tedirgin etmektedirler. Böyle durumlarınız için Ankara yks kursu dershanesi alanında uzman rehberlik öğretmenleri yer almaktadır. Rehberlik öğretmenlerimizle ihtiyaç duyduğunuz her an görüşebilirsiniz. Sorunlarınızın ortadan kalkması için rehberlik öğretmenlerimiz sizlerle sürekli olarak özel görüşmeler yapmaktadır. Ayrıca rehberlik öğretmenlerimiz değişen sınav sistemleriyle ilgili sizleri hemen haberdar etmektedirler.

12 kişiden oluşan sınıf mevcutlarımız ile özel ders alıyormuş havasında ders işlemektesiniz. Öğretmenlerimiz alanında yetkin öğretmenlerdir. Öğrencilerin anlatılanları anlaması için ellerinden geleni yapmaktadır. Ders içerisinde anlaşılamayan konular için ekstra dersler konularak derslerin eksiksiz anlaşılması sağlanmaktadır.

Ankara yks kursu dershanesi öğrenciler için ezber yönteminin doğru olmadığının bilincinde olan bir kurumdur. Ezber yapamayan öğrencilerimize dönük olarak öğrenilen bilgilerin akılda daha uzun süre tutulabilmesi için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu hafıza teknikleri sayesinde öğrendiğiniz bilgiler daha uzun süre hafızanızda kalmaktadır. Böylece yks sınavında soru ile karşılaştığınızda bilgiyi karıştırma ya da hatırlamama ihtimaliniz olmamaktadır.

Güçlü yönetici kadrosu ve sınav sistemine uygun yardımcı kitaplarımız ile kısa sürede büyük bir başarı grafiği sergilersiniz. Odtülüler dershanesi olarak başarı bizden sorulur. Yılların vermiş olduğu birikim ile her yıl zirvede yer almaktayız.

Ankara yks kursu dershanesi düzenli deneme sınavı yapmaktadır. Böylelikle öğrenci sürekli yks sınavını prova etmiş olur. Bu da sınava karşı heyecan ve stresini azaltır. Hem de nerede eksikliği olduğunu daha kolay bir şekilde görmesine yardımcı olur.