Ankara’daki Dershaneler

Her alanda bizden bilgili insanlara ihtiyaç duymaktayız. Bu gerek sosyal hayatlarımızda olsun ister iş ister okul hayatımızda olsun. Bazen kendi başımıza başa çıkamayacağımız sorunlar olmaktadır. Böyle durumlarda bizden bilgili ve daha profesyonel kişilere ihtiyaç duyarız. Okul hayatımızda başa çıkamayacağımız sorunlarda en önemlisi merkezi sınavlarda başarı göstermedir. Oldukça kolay gözüken zor bir süreçtir. İnsan psikolojik olarak da çok fazla etkilenmektedir. Bu yüzden iyi bir dershaneye yazılmalısınız. Bunun içinde iyi bir araştırma gerekmektedir.

Ankara’daki dershaneler içerisinde zirvede yer alan odtülüler dershanesi bilgi anlamında sizi doyurmakta ve psikolojik anlamda da sizleri rahatlatmaktadır. İyi bir dershane olmak kolay değildir. Ama küçük detaylarla bunu başarabilirsiniz. Mesela, öğrencinin dilinden anlamak çok önemlidir. O sınav sürecinde zaten hiçbir şeyi yapamadığını düşünmektedir. Başarısız olacağı fikri onu korkutmaktadır. Onları rahatlatmak için dershanemizde rehberlik servisi hizmet vermektedir. Öğrenciler ihtiyaç duyduğunda görüşebilmektedir. Ya da öğretmenlerimiz düzenli olarak onlara konferans yapmaktadır. Böylelikle öğrenci rahatlamakta ve süreci daha sakin geçirmektedir.

Ankara’daki dershaneler düzenli deneme sınavları düzenlemektedir. Bu sınavlarla birlikte gerçek sınav için kolaylık sağlanmaktadır. Sizlere öğrettiğimiz hafıza teknikleri ve test çözme teknikleri sayesinde sınavlarda yüksek başarı gösterirsiniz. Hafıza teknikleri ile öğrendiğiniz bilgiler kalıcı hale gelir. Test çözme teknikleri ile de şıkları nasıl eleyeceğinizi, okuduğunuzu nasıl algılayacağınızı öğrenirsiniz. Bu öğrendikleriniz sınavda sizlere hız sağlayacak ve bu da süre sıkıntınızın ortadan kalkmasına sebebiyet verecektir. Deneme sonuçlarınızda öğretmenlerinizle değerlendirirsiniz. Bu ise; eksikliğiniz olan yönleri görmenizi sağlar. Ek derslerle, etüt ve birebir olanaklarıyla da bu sorunun üstesinden gelirsiniz.

Ankara’daki dershaneler 12 kişilik sınıflarda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde öğrencilere yol göstermekteyiz. Derslerimiz büyük bir titizlikle işlenmektedir. Dershane olarak verdiğimiz kaynaklarda sektörün oldukça ilerisindedir. Her anlamda sizleri doyurmaktadır.

Koçluk sistemimiz ile sizlere çalışma programı hazırlamaktayız. Bu programlarla birlikte düzenli ve sistemli olmayı öğrenirsiniz.

Dershanemizde tam gün eğitim vermektedir. Öğretmenlerimiz öğrencilerle her konuda tam destek vermektedir. Velilerimiz içinde veli bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistemde sınav sonuçları, devamsızlıkları ve ilerlemeleri kaydedilmektedir.