Bütün veliler doğal olarak çocuklarının iyi bir eğitim alarak başarıya ulaşması için en iyi dershaneyi bulmak adına çok dikkatli araştırma yapacaklardır. Çocuklarının başarılı olması demek kendilerinin de gururlanmaları demektir. Bunun için de kendi çapında Ankara’daki En İyi Dershaneler Sıralaması yapacaktır. Odtülüler Dershanesi olarak öğrencilerimize en iyi eğitimi almış öğretmen kadromuz ile en iyi eğitimi vererek başarılı olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Öğretmenlerimizin iyi eğitimli olmasının yanı sıra deneyimli, uzman kişiler olmasına da dikkat ediyoruz. Öğretmenlerimiz işlerini severek yapan, güler yüzlü insanlar oldukları için gerek öğrenciler ile gerek veliler ile samimi bir iletişim halindedirler. Bu da kurumumuzu tercih eden velileri memnun ederek başkalarına da tavsiye etmesine vesile olur.

Dershanemizde derslerin daha anlaşılır ve öğrencilerin daha aktif derse katılımını sağlamak adına 10-12 kişilik butik sınıflarımız mevcuttur. Bu sınıflara öğrencilerimizi seviye belirleme sınavının sonucuna göre aynı seviyede bulunan öğrenciler bir sınıfta olacak şekilde homojen olarak yerleştirdik. Böylece öğrenciler derslerden daha çok verim alacak ve öğretmenler de tek düzeyde kolayca ders anlatabilecekler. Ankara’daki En İyi Dershaneler Sıralaması her dershane için önemli ve üst sıralarda olmak için bir rekabet söz konusudur. Fakat bizim dershanemizde rekabet değil işini gerçekten özveri ile yapmak hakimdir. Bütün çalışmalarımız bunu kendine ilke olarak kabul etmistir.

Dershanemizde öğrencilerimizin sınava hazırlanmasında yardımcı olması adına ve sınavlara alışması adına devamlı deneme sınavları yapılmaktadır. Bunların sonuçlarına göre de zayıf oldukları dersten ek ders alma şansları tanımaktayız. Böylece eksiklerini tamamlamış ve sınava tamamen hazır olmalarına yardımcı oluyoruz. Tabi öğrencilerin sürekli okul ve dershane dışında da ders çalışmaya devam etmesi gerekir. Fakat yanlış ve programsız çalışmak başarıya götürmez. Bu durumda rehberlik ve koçluk servisimizde çalışan öğretmenlerimiz öğrencilere yol gösterirler. Her öğrenciye özel olarak çalışma programları hazırlar ve bu çalışma programını uygulamasının takibini yaparlar. Böylece hayatının her alanında disiplinli ve düzenli olma alışkanlığı empoze edilmiş olur. Öğrencilerimiz ile bu denli ilgilenmemiz de onları başarıya ulaştıracağı için kurumumuz Ankara’daki En İyi Dershaneler Sıralamasında otomatikman üst sıralarda yer alacaktır.