Ankara’daki En İyi Dershaneler

İyiler arasında yer almak için, iyi bir sistem üzerine oturtulmuş eğitim sisteminiz ve güçlü bir eğitim kadrosuna ihtiyacınız vardır. Ankara’daki en iyi dershaneler içerisinde zirvede yer alan odtülüler butik dershanesi öğrencilerinizi hedefleri doğrultusunda en iyi şekilde eğitmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve güçlü kadromuz ile beraber en zirveye çıkmayı başardık. Zirveye çıkmak kadar burada kalıcılıkta büyük önem taşımaktadır. Bizler işimizin önemini bilerek her yıl yüzlerce öğrencinin hedefine ulaşmasını sağlamaktayız. Odtülüler dershanesi ile 12 kişilik gruplar ile tecrübeli öğretmenler eşliğinde sınavlarınıza tam olarak hazır olursunuz. Konular tam anlaşılmadan geçilmemektedir. Çünkü her konu sınavda büyük önem taşımaktadır. Birbiriyle bağlantılı konular bulunmaktadır. Anlaşılmayan konular için ekstra dersler konulmaktadır. Sınırsız etüt ve birebir olanağınız da bulunmaktadır.

Ankara’nın en iyi dershaneleri içerisinden odtülüler dershanesi öğrencilerine özel olarak çalışma programı hazırlamaktadır. Bu çalışma programları koçluk sistemi içerisinde hazırlanmaktadır. Bu çalışma programı ile öğrencilerimiz haftalık olarak ne yapmaları gerektiğini bilirler. Deneme sınavlarınızın ardından hatalarınız tek tek incelenir ve sizlere bilgilendirme yapılır. Eksiklikleriniz içinde çalışma programlarınıza eklemeler yapılır.

Sınav süreçlerinde öğrenciler her zaman stres, kaygı gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalırlar. Bunları kendileri aşamaz ve sınav içinde gerginliğe sebep olarak daha az başarı göstermenize sebep olabilir. Bunu ortadan kaldırmak için dershanemiz etkili bir rehberlik hizmeti vermektedir. Öğrencilerle tek tek ilgilenilerek sorunlarına çözümler bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kaynakların hepsini bir araya toplayarak kayıt yaptırdığınız anda sizlere vermekteyiz. Sınavlarınızda gereken her şeye bizlerle sahip olabilirsiniz. Soru bankası, konu anlatımlı kitaplar, cep kitapçıkları, yaprak testler gibi kaynaklarınız olacaktır.

Ankara’nın en iyi dershaneleri listesinde her yıl en üstte yer alan dershanemiz, çocuklarınızın diğer öğrencilerden sıyrılarak en üst seviyede olmasını sağlamaktadır. Öğrencinize hem psikolojik hem de bilgi anlamında en iyisini sunmaktayız. Çocuğunuzu iyi yerlerde görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Üstelik ödeme seçeneklerimizde sizlere uygun olarak ayarlanmaktadır. İster nakit ister taksitli. Nakit ödemelerinizde ve erken kayıtlarda indirimlerden faydalanabilirsiniz.