Ankara’daki YKS Dershaneleri

Lise son sınıfa geldiğinizde hangi üniversiteye gitmek istediğinizi daha çok düşünmeye başlarsınız. Hangi okula gideceğiniz sizin mesleki kariyeriniz için oldukça önem taşımaktadır. Kaliteli bir eğitim alarak istediğiniz üniversiteye yerleşmek artık hayal olmaktan çıkmaktadır. Ankara’daki yks dershaneleri arasında odtülüler dershanesi bir öğrencinin sınav sürecinde ihtiyaç duyduğu her imkanı sağlamaktadır.

Butik dershane olarak 12 kişilik sınıflarda, alanında uzman, tecrübeli öğretmenler ile birlikte yks ile ilgili hiçbir eksiğiniz kalmayacaktır. Başarı sistemli bir çalışma ile olmaktadır. Dershanemizde sistemli ders çalışılmasını sağlamak adına öğrencinin öğrenme hızına göre çalışma programları oluşturulmaktadır. Bu programlar koçluk sistemi ile oluşturulmaktadır. Sayesinde düzenli soru çözümü ve tekrar yaptırılmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz yks sınavı sürecinde düzenli olarak ders çalışmayı öğrenmektedirler.

Odtülüler başarı için kurulmuş bir kurumdur. Her öğrencimiz istediği yeri kazanmaktadır. Dershane olarak öğrencilerimiz hedefleri için eğitim programlarımızı oluşturmaktayız. Her yıl zirvede olmanın güveni ile daha çok çalışmaktayız. Ankara’daki yks dershaneleri içerisinde farkımızı hem eğitim kalitemiz hem de fiyatlarımız ile yaratmaktayız.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Hafta sonu, hafta içi, öğlenden önce ve sonra olarak eğitim programlarımız bulunmaktadır. Sınırsız etüt ve birebir olanağımız bulunmaktadır.

Odtülüler dershanesi olarak düzeli deneme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavlar ile sınavın sürekli olarak provası yapılmaktadır. Öğrenciler sürekli özgün sorularla karşılaşmaktadır. Deneme sınav sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Bu da öğrencinin nerede eksikliği olduğunu görmesini sağlamaktadır.

Sınav dönemleri öğrenciler için her zaman sıkıntılı olmuştur. Çünkü sınavda başarısız olma ihtimalini düşünen öğrenciler sürekli gerginlik yaşamakta ve mutsuz olmaktadırlar. Bu durum öğrencinin motivasyonunu düşürmektedir. Öğrencinin bu durumunu bile dershanemizin güçlü kadrosu, öğrencilerinin sınav motivasyonunun düzelmesini sağlamak için alanında özel eğitim almış rehberlik öğretmenleri ile çalışmaktadırlar. Bu hizmet sayesinde öğrencilerin bu durumlarına kesin çözümler bulunmaktadır.

Ankara’daki yks dershaneleri içerisinde tercih edebileceğiniz en iyi dershane olmak için her yıl büyük bir istekle çalışmaktayız.

Öğrencilerimize özel hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu teknik sayesinde öğrendiğiniz bilgiler uzun süreli bellekte kalıcı hale gelmektedir. İstediğiniz zaman kullanabilmenizi kolaylaştırmaktadır.