Ankara’nın en iyi dershanesi neden Odtülüler Dershanesi?

Dershaneye gitmeye karar verdiğinizde öncelikli olarak çevrenizdeki dershaneleri iyice araştırmanız gerekmektedir. Gideceğiniz dershane sizin için oldukça önemlidir. Çünkü sizin hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak kurumdur. Bütçenize de uygun olması gerekmektedir. Sektörde o kadar çok dershane var ki insan bazen şaşırmaktadır. Yapılması gereken dershaneleri karşılaştırmaktır. Biz sizler için şöyle bir karşılaştırma yapalım. Biraz işiniz kolaylaşsın.

X dershanesini odtülüler dershanesi ile karşılaştıralım.

Odtülüler dershanesi 12 kişilik sınıflarda hizmet verilmektedir. Alanında yetkin öğretmenlerle eğitim olanağı sunulmaktadır. Anlaşılmayan bütün konular için öğretmenler özel olarak öğrencilerle ilgilenmektedir. X dershanesinde kalabalık sınıflar bulunmaktadır. Öğretmenler sadece dersi işleyip çıkmaktadır.

Odtülüler dershanesi öğrencilerin kendilerine özel koçluk sistemi ile çalışma programı hazırlamaktadır. Böylece öğrenciler düzenli ders çalışmayı öğrenmektedir. Bu da öğrencinin başarısını arttırmaktadır. X dershanesi de çalışma programı hazırlamaktadır. Fakat herkese bir program hazırlayıp onları öğrencilere dağıtmaktadır. Oysa ki her öğrencinin öğrenme hızı aynı değildir. Herkese aynı program başarı getirmez.

Odtülüler dershanesi, tam gün eğitimin yanında sınırsız etüt ve birebir olanağı sayesinde öğrencileri derslerle sürekli olarak içli dışlı tutmaktadır. X dershanesi de aynı şekilde tam gün eğitim ve birebir olanağı sunmakta. Fakat arada küçük bir fark var. X dershanesi etütleri zorunlu tutmamakta ve öğrenci kendi halinde çalışmakta böylece öğrenci boşuna o kadar saat dershanede zaman harcamış olmaktadır.

Odtülüler dershanesi birçok hizmetiyle sizlere uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. X dershanesi ismine güvenerek daha pahalıdır. İnsanlarda pahalı olan iyidir imajını kullanmaya çalışmaktadır.

Odtülüler dershanesinde öğrenci sorunları ile sürekli ilgilenen onları değişen sınavla ilgili anında haberdar eden bir rehberlik bulunmaktadır. İstedikleri zaman öğretmenlerinin yanına giderek özel olarak görüşme sağlayabilmektedirler. Sınav süreçlerinde yaşadıkları her sorun için özel ilgi gösterilmektedir. X dershanesine gelince de evet bir rehberlik odası bulunmaktadır. Ancak öğretmen o kadar detaylı bir bilgiye sahip değil ve öğrencileri sadece sakin ol bir şey yok yaparsın diye avutmaktadırlar.

Ankara’nın en iyi dershanesi neden odtülüler sorusunu da kısaca cevaplamış olduk. Evet Ankara’nın dershaneleri arasında zirvede yer almaktadır. Basamakları çıkmak kolay değildi. Ancak burada kalıcılığı yaşamaktadırlar.