BATIKENT ÖZEL DERS – 0312 485 23 28

Eğitim ve öğretim hayatının kilit noktası öğrencilere belli periyodik zamanlarda uygulanan büyük sınavlardır. Okul zamanında da yapılan ve notlarla derecelendirilen yazılılara hazırlık için odtülüler dershanesi tüm çabayı göstermektedir. Butik sınıflarda alınan kaliteli eğitimler neticesinde sınavlarda gösterilen başarı asla küçümsenmez. Batıkent özel ders kapsamında öğrencilere sunulan koçluk sistemi ile eksik bilgiler tamamlanır. Bu bilgilerin devamlılığı ve konuş sonunda çözülen sorular sizi sınava en iyi şekilde hazırlar. Tecrübeli öğretmen kadrosu sayesinde eksik konu aklamaz ve test çözümü aktif şekilde gerçekleşir.

Batıkent Özel Ders

Batıkent Özel Ders

Özel Derslerin Faydası

Kimi öğrenci toplu öğretim saatlerinde dersleri çok iyi kavrayamaz. Soru cevap şeklinde ki bir ders programı onlar için daha idealdir. Batıkent özel ders fırsatları ile eksik kaldığını konular birebir çalışılarak telafi edilir. Odtülüler dershanesi veli bilgilendirme sistemi ile de farkını ortaya koymuştur. Özel dersler sayesinde bazı öğrenciler heyecanlarını yenerek derse kendilerini daha hızlı verirler. Bu şekilde kavrama yetenekleri daha fazla olur. Odtülüler dershanesi sayesinde istediğiniz başarıyı cebinizde bilin. Çünkü kalite ve güven başarı getirir.

Başarının Kilidi Çalışmakla Açılır

Düzenli ders çalışma programı hazırlayan Odtülüler dershanesi, öğrencinin başarı durumuna ve fiziki şarta göre bir ayarlama yapar. Bu konuda rehber öğretmenler özverili bir şekilde her öğrenciye farklı ders programları hazırlar. Etüt sistemleri, veli bilgilendirme sistemleri ile öğrencinin başarısı düşünülerek önemli adımlar atılır. Batıkent özel ders şubesi ile öğrenci öğretmen birebir ders çalışma imkanı bulur. Konular daha hızlı biterek hemen farklı soru çözümlerine geçilir.

Odtülülere Güvenin

Odtülüler dershanesi Batıkentte özel ders fırsatları ile o bölgede ikamet eden öğrencilere destek amaçlı açılmıştır. Kolaylıkla ulaşılabilecek bir dershane olması ile de fark yaratmıştır.