Batıkent Yks Dershaneleri

Yks sınavı öğrencilere zor gelen bir sınavdır. Öğrenciler aşırı stres ve kaygı ile bu sınava hazırlanmaktadır. Çünkü bu sınav hayata açılan son kapıdır. Odtülüler olarak başarı odaklı öğrenci yetiştirmekteyiz. Hem velilerimizi hem de öğrencilerimizi düşünerek bir eğitim sistemi oluşturmaktayız.

Batıkent yks dershaneleri;

  • 12 kişilik sınıflarda özel öğretmenden ders alıyormuş havasında ders işlenmektedir. Öğretmenlerimiz derslerde sadece anlatım tekniği kullanmamaktadır. Çünkü her öğrencinin öğrenme şekli aynı değildir.
  • Ders sonlarında öğretmenlerimiz konuyu toparlayarak özetleme yapmakta ve öğrencilere konu ile ilgili sorular sorarak ne kadar anlaşıldığını tespit etmektedirler.
  • Anlaşılamayan dersler ile ilgili eğitim programına ek dersler konulmaktadır. Böylece hiçbir konu eksik kalmaz.
  • Yks sistemli çalışma gerektiren bir sınavdır. Bunun için Batıkent yks dershaneleri koçluk sistemi ile öğrencilere özel olarak çalışma programları oluşturmaktadır. Bu programlarda öğrencilerin ne zaman tekrar ne zaman soru çözeceği belirtilmektedir. Bir şekilde öğrenciler için yol haritası niteliği taşımaktadır.
  • Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu deneme sınavları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Böylelikle öğrenci nerede eksikliği olduğunu görmektedir.
  • Bu eksikliklerini gidermeleri için öğrencinin çalışma programına eklemeler yapılmaktadır.
  • Dershanemizde öğrencinin hafızasını kullanmasını öğretmektedir. Birçok bilgiyi aklına tutması gereken öğrenci belli bir süre sonra bilgileri karıştırmaktadır. Bu da öğrencinin sürekli geri dönerek ezber yapmasını gerektirmektedir. Ancak öğretilen hafıza teknikleri ile öğrenilen bilgiler kalıcı hale gelmektedir.
  • Batıkent yks dershaneleri öğrencilerinin durumlarını merak eden aileler için veli bilgilendirme sistemi kullanmaktadırlar. Bu sistem de öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları ve ilerlemeleri kaydedilmektedir.
  • Dershanemiz de sınav sürecindeki öğrencilerin motivasyonlarını yüksek tutmak için rehberlik öğretmenleri öğrencilerle özel olarak ilgilenmektedirler. Ayrıca rehberlik öğretmenlerimiz değişen sınav sistemleri ile ilgili anında öğrencileri haberdar etmektedirler.

Sizlerde en önde olmak için iyi bir kurum arıyorsanız; Batıkent yks dershaneleri sizlere eğitim vermek için büyük bir arzu ile sizleri beklemektedir.

Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli eğitimi ayağına getirmekteyiz.