Çankaya Dershane

Dershaneler öğrenciler için gidilmesi zorunlu hale gelmiş bir kurumdur. Çünkü günümüzde okullarda öğrencileri merkezi sınavlara hazırlama konusunda yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden öğrencilerde dershanelere gitmektedir. Hem bilgi birikimlerini arttırmak hem de test çözme tekniklerini öğrenmek için dershanelere gitmektedirler. Dershaneye gitme kısmından çok hangisini seçeceğiniz sizler için sorundur. Çünkü kaliteli ve doğru bir eğitim almak sınav sürecinde oldukça önemlidir.

Odtülüler dershanesi bünyesinde yer alan Çankaya dershane başarınıza başarı katmanız için eğitim vermektedir. 12 kişilik butik dershane sınıflarında, rahat bir ortamda ders işlemektesiniz. Böylece derse konsantrasyon daha kolay sağlanmaktadır. Derse giren öğretmenlerimiz sadece anlatım tekniğini değil, görsellerden de faydalanmaktadırlar. Dersliklerimizde mevcut az olduğu için ders içerisinde öğretmen öğrenci ilişkisi daha fazla olmaktadır.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Böylece okul hayatınızın devam edip etmemesine göre hafta içi ya da hafta sonu gruplarından size en uygun olanı seçerek kayıt yaptırabilirsiniz. Böylece okul dersleriniz ya da iş hayatınızda aksaklıklar olmaz.

Çankaya dershane öğrencilerinin sınav sürecindeki psikolojisini düşünerek alanında uzman rehberlik öğretmenleri ile çalışmaktadır. Bu öğretmenler öğrencilerine özel olarak kaygı, stres, heyecan, zaman kontrolü gibi sorunlarla baş etmeleri için destek vermektedirler. Ayrıca rehberlik servisimiz değişen sınav sistemleri ile alakalı olarak sizleri en doğru şekilde bilgilendirmektedirler.

Dershanemizde düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanmanız için koçluk sistemin bünyesinde öğrencilerimize özel olarak programlar yapılmaktadır. Bu programlar ile birlikte hangi saat ne yapacağınızı bilmektesiniz. Öğrencilerinin durumlarını merak eden aileler için veli bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistemde öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları, ilerlemeleri bulunmaktadır.

Düzenli olarak deneme sınavlarımız bulunmaktadır. Bu sınavlar ile sayesinde gerçek sınavların provası yapılmaktadır. Deneme sınav sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Ve öğrencinin çalışma programına eksikliklere göre eklemeler yapılmaktadır.

Çankaya dershane sizlere güçlü kadro ile hazırlanan, sınav sistemiyle birebir uyumlu modüler setler vermektedir. Böylelikle çok sayıda özgün soru ile karşılaşırsınız ve konu anlatımlı kitaplarımızda istediğinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dershanemizde sınırsız birebir ve etüt olanağı bulunmaktadır. Üstelik anlamadığınız derslerle ilgili ek dersler yapılmaktadır. Kaliteli bir eğitim ve üstün başarı için sizde ailemizin bir parçası olun.