Çayyolundaki Butik Dershaneler

Odtü Mezunları Dershanecileri olarak ; Butik Dershanecilikte Ankara’nın En İyi Butik Dershaneleri İle Yapmış Olduğumuz Proje Ortaklığı İle Bulunduğunuz Semtlerde Sizlere En İyi Hizmeti Veriyoruz.Butik Dershanesi sunduğu her hizmette daima “kalite” ve “mükemmelliği” esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim,

öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir. Günün gereklerini karşılamaktan uzak, kalıplaşmış ve ezbere dayalı anlayışın ötesine geçen kadromuz ile yüksek motivasyona dayanan başarı odaklı eğitim ve öğretimi gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Eğitim alanındaki ve sınav sistemlerindeki tüm yenilikleri öğrencilerine aktararak araştıran, sorgulayan ve sorun çözen yetkin insan yetiştirmek temel amacımızdır.

Alternatif Butik Dershanecilik

Yaptığımız çalışmalarda öğrencilerin konuları kısa sürede öğrenmesi sağlanmaktadır.Hafıza teknikleriyle dersler kalıcı belleğe kolay yerleşmektedir.Bu format da hazırlanan öğrenci rakiplerine göre avantajlı hale gelmektedir.Kurumlara vermiş olduğumuz hizmetlerde ise kurumları avantajlı hale getirmekteyiz.Sistemimizde iki farklı yöntem uygulanmaktadır (sıfırlama tekniği – hafıza teknikleri).