ERYAMAN DERSHANE

Ankara lokasyonunda birçok dershane bulunmaktadır. Bu dershaneler arasında çocuğunuza en uygun dershaneyi bulmak oldukça güçtür. Biz odtülüler dershanesi olarak siz aileleri ve geleceğimizin ışığı olan çocuklarınız için her yöntemi sunmaktayız. Bir dershaneden beklediğinizden fazlasını vermekteyiz. Odtülüler dershanesi bünyesinde eryaman dershane olarak; sınavlarda başarı için sistemli çalışmanın önemini bildiğimizden ötürü öğrencilerimize kendi öğrenme hızlarına göre koçluk sistemi dâhilinde çalışma programları hazırlamaktayız. Bu programlar ile birlikte öğrenci ne zaman konu çalışması, ne zaman test çözmesi gerektiğini bilecektir. Bu da aileler için avantaj sağlamaktadır.

Deneyimli öğretmenler ve güçlü yönetici kadrosu ile eryaman dershane sistemli bir rehberlik servisi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet ile birlikte değişen sınav sistemleri hakkında en doğru bilgileri edinmektesiniz. Ayrıca sınavlarda yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuzda her an rehberlik öğretmeniniz ile görüşebilirsiniz.

Dershanemize kayıt yaptırdığınız andan itibaren sizlere verilen modüler setler ile sınavlarınıza başka kaynak olmadan hazır hale gelirsiniz. Ayrıca dershanemizde sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır.

Eryaman dershane hafta içi, hafta sonu, öğleden önce, öğleden sonra olmak üzere tam gün eğitim verilmektedir. Okul hayatınıza göre istediğiniz programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Dershanemizde öğrencilere yönelik olarak ezberi ortadan kaldıran hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu teknik sayesinde öğrenilen her bilgi uzun süreli belleğe kaydedilir ve öğrenciler ihtiyaç duydukları anda bilgileri kolaylıkla hatırlamaktadır. Bu da öğrencinin testlerde yanlış yapma olasılığını düşürmektedir.

Dershanemizde her ay düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu sınav sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Böylece öğrenci nerede eksikliği olduğunu kolaylıkla görebilmektedir.

Eryaman dershane velileri öğrencilerinin durumları ile ilgili bilgilendirmek için de özel olarak veli bilgilendirme sistemi oluşturulmaktadır. Bu bilgilendirme sisteminde öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları gibi öğrenciler ile ilgili olarak genel bilgiler yer almaktadır.

Dershanemiz uygun fiyatlarla bütün bu hizmetleri ve daha fazlasını sunmaktadır. Ödeme seçeneklerinizi kendiniz belirlersiniz. İster peşin ister taksitle. Peşin ödemelerinizde indirimlerden de faydalanma imkânı bulursunuz.

Üniversite sınavı için, lise sınavları için, kpss ve daha birçok sınav için doğru adres odtülüler dershanesidir.