Dershane Kızılay

Öğrencilerimizin sadece okul sıralarında aldıkları eğitim ne yazık ki onları istedikleri üniversiteye ya da iyi bir liseye gitmelerine ve yahut da iş hayatlarına başlamalarına yine yazık ki yetmemektedir. Okulda sadece okul derslerini geçmeyi öğrenmekteyiz. Test sistemine dair herhangi bir şey ya da sınavlar da ne yapabileceğimiz konusunda bir şey öğrenememekteyiz.

Bunun için sınav sürecinde profesyonel destek almalıyız. Eğitimdeki eksikliğimizi de iyi bir dershaneye giderek tamamlayabiliriz. İyi dershane demek sadece size çok test çözdüren, konuları eksiksiz anlatan kurum değildir. İyi dershane hem öğrenciyi olduğu noktadan yukarılara taşıyan hem psikolojik anlamda destek sağlayan hem de bütçenize uygun olandır. Bunların hepsine sahip bir dershane yok diye düşünebilirsiniz. O zaman hemen odtülüler dershanesi bünyesinde hizmet veren dershane kızılay ile tanışmalısınız.

Dershanemiz öğrencilerine özel olarak kpss, ales, teog, yks, lys, ygs alanlarında hizmet sunmaktadır. Bütün öğrencileri ile büyük bir titizlikle ilgilenmektedir. Onlara her konuda yardımcı olmaktadır. Öğrencilerimizi 12 kişilik gruplarda sınavlarına hazırlamaktayız. Tam gün eğitim olanağımız bulunmaktadır. Derslerimizi alanında yetkin öğretmenler tarafından almaktasınız. Ders sonlarında tekrarlar yapılmaktadır. Soru cevap yapılarak işlenen konuların pekişmesi sağlanmaktadır. Ayrıca yaprak testlerle konu ile alakalı olarak çıkabilecek sorulara göz atılmış olur.

Dershane kızılay bilgilerin kalıcılığını arttırma adına hafıza teknikleri öğretmektedir. Bu teknik ile öğrenciler edindikleri bilgileri sistemli şekilde öğrenir ve kalıcılığı arttırır. Ders çalışmayı bilmeyen, hangi yollardan gideceğini bilemeyen öğrencilerimize yönelik olarak koçluk sistemi içerisinde, öğrenciye özel çalışma programları hazırlanmaktadır. Bu sistem ile birlikte öğrenciler gün içerisinde daha sistemli şekilde çalışmaya başlar. Bu da zamanla alışkanlık haline gelir.

Sınav maratonu içerisinde öğrencinin motivasyonu büyük önem taşır. Yeri gelir öğrenci düzenli olarak gerçekleşen deneme sınavlarından düşük alabilir. Bunun doğal bir süreç olduğunu öğrenciye öğretmek ve kaygı düzeyini normale çekmek için rehberlik servisimiz aktif olarak çalışmaktadır. Dershane kızılay öğrencilerine özel modüler setler verilmektedir. Bu setlerde konu konu soru bankası kitapları ve sınav içeriklerine uygun gereksiz bilgilerden arındırılmış konu anlatımlı kitaplarımız bulunmaktadır.

Öğrencilerinizin geleceğini çöpe atmamak için buyurun gelin birlikte çalışalım. Hiçbir şey için geç değildir.