[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”353″ img_size=”full”][vc_column_text]

ERYAMAN BUTİK DERSHANE

Uzun yıllardan beri okulların açığını kapatma adı altında birçok dershane türemiştir. Fakat bu dershanelerin birçoğu zaman kayıplarına ve maddi kayıplara sebebiyet vermiştir. Bu durum hem öğrenciyi hem de veliyi etkilemektedir. İyi bir dershane bulmak oldukça güçtür. Öğrenci gittiği dershanede gerekli verimi gösteremediği takdir de kendisi ile ilgili başarısız olduğu hissiyatına kapılarak okul hayatını sonlandırarak berber yanına, araba tamircisi yanına ya da anahtar yanı gibi birçok yere girerek iş hayatına küçük yaşlarda başlamak zorunda kalmaktadır.

Odtülüler dershanesi konsept olarak diğer dershanelerden farklı bir kulvarda ilerlemektedir. Eryaman Butik Dershane öğrenciler bizim için değerlidir. Çünkü öğrencilerimiz geleceğimizin ışığıdır. Onlar için elimizden gelen bütün imkânlarımızı seferber ettik.

Sınıflarımızı 10 ile 12 kişi arasında sınırlandırarak öğrencilerimizle ilgilenme vaktini arttırdık. Anlamadığınız dersler için ek dersler konulur böylece konu pekişmiş ve tam öğrenme gerçekleşmiş olur. Sizlere özel olarak verdiğimiz kaynaklar haricinde başka kaynağa ihtiyaç duymazsınız. Çünkü her yıl yeni müfredata uygun olarak, gereksiz bilgilerden arındırılmış şekilde ve özgün soru çeşitleriyle harmanlanarak hazırlanan kaynaklar sizlere verilmektedir. Böylece diğer rakiplerinize karşı büyük bir fark yaratmaktasınız.

Sınav sürecinde karşılaştığınız bütün içsel sorunlarınız için rehberlik servisi tam hizmet vermekte olup sizlere uygun rahatlama şekilleri önermektedir. Sizlerin başarılı olduğuna inanmaktayız. Sizde kendinize inanın.

Koçluk eğitimi ile sınav zamanına kadar olan süreyi nasıl değerlendirmemiz gerektiği, hangi basamakları nasıl çıkmamız gerektiği, hani gün ne çalışacağız gibi sorularınıza yönelik olarak sizlere tatmin edici çözümler sunmaktadır. Üstelik sürekli yanınızda olması için çalışma kağıtları hazırlamaktadır. Böylece vakti geldiğinde ne yapılması gerektiği ile ilgili elinizde bir materyal bulunmaktadır.

Uzun süreler boyunca ders çalışmak ne yazık ki sıkıcı, yorucudur. Hele ki öğrenmemiz gereken birçok konu varsa işin içinden çıkılamaz bir hal alır. Böyle zamanlarda sizlere sunacağımızı hafıza teknikleri işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Eryaman Butik Dershane olanakları sadece bunlarla sınırlı değildir. Bunların dışında veli bilgilendirme sistemi, deneme sınavlarının öğrenci ile değerlendirilmesi ilerlemelerin ya da eksikliklerin bulunması ve çalışma materyalinize ekleme ve çıkartmaların yapılması.

Bütün bunları yapabilmek için uzman, tecrübeli, işini severek yapan bir ekibe sahibiz. Bütün bunları sizlere minik fiyatlarla sunmaktayız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]