Dershanecilik oldukça zor bir sektördür. Bireylerin hayallerine dokunmak, onların olması için çaba sarf etmek, her yıl bunu devam ettirebilmek oldukça güçtür. Ancak odtülüler dershanesi bu zorluğun üstesinden gelerek zirveye oturmuştur. Her yıl yüzlerce öğrencinin hayalini gerçekleştirmek için her yıl bir önceki yılın üstüne katarak zirvedeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Öğrencileri için en iyisi yapmak adına Eryaman dershane; öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı uygulamaktadır. Bunun için bünyesindeki bütün öğretmenlerin aynı titizlikle çalışmalarına özen göstermektedir. Dershane olarak konu anlatımlı kitaplar, soru bankası kitapları ve cep kitapları da alanında yetkin kişiler tarafından sınav sisteminin konu dağılımlarına göre hazırlanmıştır. Böylece başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan eksiksiz bir şekilde sınavınıza hazırlanmış olursunuz.

Sınıf mevcutlarımızı 10 ile sınırladık. Bunu yaparken de öğrenme hızlarına göre bireyleri sınıflandırdık. Böylece herkes aynı anda öğrenmiş olmaktadır. Ders sonlarında konunun özeti yapılır ve sınıfa sorular yöneltilerek konunun öğrenilip öğrenilmediğine bakılır. Eksik kalan noktalar tespit edilerek ya ek ders konulur ya da konunun üstünden bir daha geçilir.

NEDEN ERYAMAN DERSHANE

Düzenli olarak deneme sınavları olmaktadır. Böylece öğrenci zaman yönetimini öğrenir ve zamanla sınav üzerindeki stresi azalmaktadır. Eryaman dershane tavsiyesi deneme sınavlarında özgün sorular yer almaktadır.

Öğrenci istediği saat ve gün için sınırsız birebir ve etüt olanağına sahip olmaktadır. Çözemediği soruları anlamadığı konuları öğrenme şansı vardır. Veliler öğrencinin bütün ilerlemesinden haberdar edilmektedir.

Öğrenciye yol göstermesi adına eğitim koçlarımız koçluk sistemi dâhilinde kişiye özel çalışma programları oluşturulmaktadır. Böylelikle öğrenci eve gittiğinde yapması gerekenleri bilmektedir. Ne zaman, ne yapacağını bilmektedir. Deneme sınavları sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Çıkan sonuçlara göre de öğrencinin programına eklemeler ya da çıkartmalar yapılmaktadır.

Eryaman dershane tavsiyesi öğrencilerin geceler boyu ezber yapmasına son vermek için hafıza teknikleri öğretmektedir. Böylece öğrenciler öğrendiklerini unutmamakta ve yeri geldiğinde kullanabilmektedirler.

Merkezi sınav sistemleri öğrencilerin ruh halini oldukça etkilemektedir. Kimisi sınavda heyecanlanır, kimi süre problemi yaşar, kimi aşırı kaygı ile başarısızlıklar yaşar. Fakat dershanemizde düzenli olarak hizmet veren rehberlik servisimiz öğrencilerin bu tarz sorunları ile başa çıkması için onlara eğitim vermektedir.