Eryaman Dershane

Dershane konusunda arayışa girmiş olan veliler, çocuklarının hem kaliteli eğitim almasını hem de geleceklerini güvence altında tutmasını dilemektedir. Bu durum için Ankara’da Eryaman dershane olarak bilinen Odtülüler, öğrencilerin en iyi şekilde sınav dönemine hazırlanması için farklı metotlar kullanmaktadır. Dershanenin öğrencinin hayatındaki en büyük yeri, okuldaki eğitim başarısını artırırken üniversite sınavına da eksik konusu kalmadan, her şeyi beynine kazımış ve hazır şekilde girmesini sağlamaktır.

Hedeflere Yönelik Çalışmalar

Rehberlik hizmeti sağlayan eğitim kurumu, öğrencilerin sınav kaygısını azaltırken bir yandan da gerçek hedeflerine yönelmesini sağlar. Öğrencilerin bu kaygıdan uzak ders çalışabilmesi, öğrendiklerini anlama ve işleme dökmede son derece etkili olmaktadır. Rehberlik öğretmenleriyle birebir görüşebilen öğrenciler, zaman içinde kendi sıkıntıları olduğunda da öğretmenlerinin kapısını çalabilirler. Gelecek planlarının yanında, sınav dönemine kadar çalışma takvimi oluşturmaya da yardım eden Eryaman dershane öğrencilerini müşteri olarak görmemektedir.

Butik Sınıf Hizmeti

Eski sistemlerden birisi olan otuz kişilik sınıflarda eğitimler, öğrencilerin derse odaklanmasını, dersin içeriğini ve detaylarını kavramasını engellemektedir. Bu durumu fark ederek küçük ve butik sınıflarda ders işlenmesini sağlayan Eryaman dershane Odtülüler, öğrencilerin her birinin konuyu anladığından emin olarak ilerler. Konulardan akılda kalan soruları öğrenciler dilerse ek ders alarak telafi edebilir, teneffüslerde öğretmenlerine denemelerdeki yanlışları hakkında da soru sorarak, doğrusunu öğrenebilir.

Veli Bilgilendirme ve İletişim

Ailelerin güvenerek çocuklarını teslim ettikleri Odtülüler dershanesi, Ankara’da bir numara olarak gösterilen, farklı branşlardan kaliteli okullardan mezun olmuş öğretmenlerle ilerleyen bir eğitim kurumudur. Ebeveynlerin içlerinin rahat olduğu ve gözlerinin arkada kalmadığı kurum Odtülüler, aynı zamanda velileri öğrencilerin devam durumu ve sınav sonuçları hakkında da bilgilendirmektedir. Öğrenciler hakkında detaylı bilgi almak ve çocuklarının başarısı hakkında konuşmak için de öğretmenlerle görüşebilirler.