[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”347″ img_size=”full”][vc_column_text]

ERYAMAN DERSHANE

Odtülüler dershanesine gitmek öğrenciniz için bir ayrıcalıktır. Sizde ailemize katıldığınızda öğrencinizin başarısındaki düzenli artışı fark edeceksiniz. Zirvedeki yerimizi korumak için her geçen gün eğitim sistemimiz için bir yenilik yaptık. Böylece öğrencilerimiz sınavlar için rahat bir maraton geçirmiş olmaktadır.

Odtülüler dershanesinin bir şubesi olan Eryaman Dershane öğrencilerinize nasıl daha kolay ders çalışacaklarını, birçok konuyu nasıl akılda tutacaklarını, test çözmeyi bilmeyen öğrencilerin nasıl bu sürece alışacakları ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Hem dershanemizin sağladığı imkânlar neticesinde siz değerli ailelerinde üzerindeki yükü hafifletmiş olacağız.

Öncelikli olarak dershanemize kayıt yaptıran öğrencinin öğrenme hızını öğreniyoruz. Bunu öğrenmek bize ne sağlamaktadır? Bu bilgi öğrenciniz için büyük önem arz etmektedir. Çünkü bütün öğrencileri karışık olarak sınıflandırdığımızda; kimi hızlı öğrenir, kimi biraz daha yavaş böylece sınıf için de öğrenciler birbirlerinden geri kalmaktadır. Biz odtülüler dershanesi olarak 12 kişilik olan sınıflarımızda aynı şekilde öğrenen öğrencileri bir arada tutarak onlara göre eğitim vermekteyiz. Böylece öğrenciler anlamadıkları zaman dersten kopmalar yaşanmaz. Öğrenciler arasında kopukluklar yaşanmaz.

Eryaman Dershane koçluk eğitimi ile de kendi öğrencisinin farkını ortaya koyarak kendi öğrenme şekillerine göre kişiye özel program sunarak ilerlemelerini gözetim altında tutmaktadır. Bir diğer seviyede programı değiştirilmektedir. Girilen deneme sınavları öğrenci ile değerlendirilmekte ve eksik olduğu konular çıkartılarak programın eklemeler yapılmaktadır. Veli bilgilendirme sistemi ile de öğrencinizin her anından haberdar olmaktasınız.

Güçlü yayın desteğimiz ve alanında uzman, tecrübeli kadromuz ile hayat çizginizi aydınlatmaktayız. Değerli yazarlarımızın hazırladığı konu anlatımlı kitaplar, özgün sorularla dolu test kitaplarıyla da rakiplerinizin önüne geçmektesiniz.

Öğrenci de var olan kaygı, stres, anlama bozuklukları, heyecan gibi bütün olumsuz davranışlar rehberlik servisimizin özel ilgisi ile ortadan kalkmaktadır.

Test çözme alışkanlığınız yoksa ya da daha önce uzun saatler boyunca öğrenciniz hiç ders çalışmadıysa ona uygun, sıkılmadan uygulayabileceği programlar oluşturulmaktadır. Böylece öğrenci kademe kademe sürece alışmaktadır. Yaz kamplarımız da bu duruma destek sağlamaktadır.

Eryaman Dershane bütün konuları sistemli olarak hatırlamanız ve gerektiği zaman hatırlayabilmeniz adına çeşitli hafıza teknikleri öğretmektedir.

Hiçbir öğrenci başarısızlığı hak etmez. Sizde öğrenciniz içindeki cevheri çıkartmak isterseniz sizlere detaylı bilgi vermek için bekleriz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]