[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”350″ img_size=”full”][vc_column_text]

ERYAMAN ETÜT MERKEZİ

İyi bir gelecek her bireyin en doğal hakkıdır. Bunun içinde her öğrenci iyi bir eğitimi hak etmektedir. Eğitim sektörünün tam olarak ihtiyacı karşılayamaması dershaneciğin önünü açmıştır. Bir anda dershanelerin sayısı artmış ve kalitesiz eğitimler verilmeye başlanmıştır. Odtülüler dershanesi olarak geleceğimizin aynası olan öğrencilerimizin içinde bulundukları zorlukları göz önüne alarak dershanecilik sektörünü farklı bir yöne kaydırdık. Çalışmalarımız neticesinde en zevkli ve kolay eğitimi bulduk. Böylece öğrenirken sıkılmamakta, üstelik öğrendiklerini de unutmamaktadır.

Eryaman Etüt Merkezi olarak bunu nasıl başardık gelin şöyle bir sıralayalım:

  • Sıkıcı ve kalabalık sınıf ortamını kişi sayısını 12 ye düşürerek düzenledik. Böylece öğrenci havasız tıkış tıkış sınıflarda uykusu gelerek ders dinlemek yerine aktif şekilde derse katılarak ders dinlemektedir.
  • Merkezimizde eğitim alırken verilen yardımcı konu anlatımlı kitaplar ve test kitapları öğrencinin ihtiyacı olan sorulara cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Böylece öğrenci ister okula yardımcı olsun diye isterse de geleceğine yön verecek sınavlara hazırlık için kullanabilmektedir.
  • Öğrenci istediği zamanda etüt ve bire bir alma hakkına sahiptir.
  • Ders saatleri içerisinde anlaşılamayan dersler için ek dersler konulmaktadır.
  • Öğrencilerde görülen sınav korkuları, yapamama endişesi gibi sorunlar için rehberlik servisi aktif olarak hizmet vermekte ve onlarla sürekli irtibat halinde bulunmaktadır.
  • Hangi yöntemle ders çalışması gerektiğini bilemeyen öğrenciler, sınavlardaki ağırlıklı konular gibi çeşitli problemlerle ilgili olarak da eğitim koçları sizin için programlar oluşturarak hangi sırayı izleyeceğinize yönelik çalışma kâğıtları vermektedir. Dersin başına her oturduğunuzda ne yapmanız gerektiğini böylelikle bilmektesiniz.
  • Ezber yapamıyorum, yaptığım ezberi hemen unutuyorum gibi sorunları olan öğrenciler içinde Eryaman Etüt Merkezi büyük bir kolaylık sunmaktadır. Öğrencilerine tanımlar, formüller, özellikler gibi birçok konuda hafıza teknikleri öğretmektedir. Böylece öğrenci kolayca bilgiyi almakta ve bir daha da unutmamaktadır.
  • Hafta içi, hafta sonu, tam gün, yarım gün gibi size uygun her zaman eğitim verilmektedir.
  • Öğrenciler sınavlarda süre sıkıntısı yaşamaktadır. Bunun için de değeri öğrencilerimize hızlı okuma ve okuduğunu anlama, hızlı test çözme teknikleri öğretilmektedir.

Eryaman Etüt Merkezi diğer kurumlardan farklı olarak sizler için özel olarak oluşturulmuş bir yerdir. Özel olduğunuzu ve önemsendiğinizi hissetmek isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Üstelik kalite hiç bu kadar uyguna olmamıştı.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]