Çocuklarımız iyi bir gelecek sahibi olabilmek adına daha ilkokul sıralarından başlayarak birçok sınavla mücadele etmek zorunda kalmaktadırlar. Bu da öğrenciyi oldukça yıpratmaktadır. Özellikle nasıl bir yol izleyerek hazırlanması gerektiğini bilemeyen öğrenci oldukça zorlanmaktadır. Bu durumda aileler çocukları için iyi dershane arayışına girmektedirler. Büyük bir titizlikle her dershane araştırılır ve aralarından en iyi olan seçilerek çocuklar kayıt ettirilir. Bir dershanenin tercih edilme sebepleri neler olabilir? Birçok öğrenci o dershaneye gittiği sene istediği okula gitmiştir. İyi öğretmenler vardır. Kaynakları iyidir. Deneme sınavlarında güzel sorular vardır. Gibi birkaç şey sıralanabilir. Bunların hepsini bir arada bulmak istisnai bir durumdur. Bunların hepsini ve daha fazlasını Eryaman Odtülüler başarı dershanesi sizlere vermektedir.

Odtülüler butik dershane sistemini zirveye taşıyarak sektör içerisinde büyük bir fark yaratmıştır. Ayrıca dershanemizde 12 kişilik gruplarla dersler işlenmektedir. Sizlere alanında uzman öğretmenler ders içerisinde eşlik etmektedir. Anlayamadığınız konuların üstünden geçilmektedir. Hiçbir konu eksik kalmaz.

Öğrencilerimizin doğru ve etkili ders çalışmasını sağlamak için koçluk sistemi bünyesinde özel programlar hazırlanmaktadır. Bu programlar neticesinde öğrenciler gün içinde ne yapacağını, nasıl bir yöntem izleyeceğini bilir. Üstelik bu programlar sizlerin öğrenme hızlarınıza göre kişiye özel hazırlanır. Başkasının çalışma programı sizi başarıya götürmez. Eryaman Odtülüler başarı dershanesi öğrencileri için güçlü kadromuz her şeyi tam olarak planlamıştır. Öğrenciler sadece dershanemize kayıt yaptıracak bizler onlar için gereken bütün yol haritalarını oluşturarak onlara vermekteyiz. Ellerindeki haritayı takip ederek hedefe daha rahat ulaşmaktadırlar.

Her yapılan deneme sınavı ile kendiniz test eder ve eksikliklerinizi görürsünüz. Bunu tamamlamak içinde çalışma programlarınıza eklemeler yapılır. Odtülüler dershanesi öğrencilerini yormadan sınavlara hazırlamaktadır. Öğrencilerin motivasyonlarını yüksek tutmak için etkili bir rehberlik servisi bulunmaktadır.

Geceler boyu tekrar yapmak yerine güçlü hafıza teknikleri öğretilerek ezber sistemini ortadan kaldırmaktayız. Zaten ezber yapılan hiç bir konunun kalıcılığı bulunmamaktadır. Kısa sürede unutulmaktadır. Bu yüzden kalıcılığın olabilmesi adına Eryaman Odtülüler başarı dershanesi öğrencinin sahip olduğu hafızayı kullanmasını öğretmektedir. Böylelikle netler artar başarı gelir.

En iyisine sahip olmak artık sizin elinizdedir.