Eryaman’da odtülüler neden kuruldu?

İstenilen her köşede, her sokakta, mahallede dershane açılabilir. Dershane açmak hem zor hem de kolay yönleri vardır. Fakat dershanecilik için önemli bir detay vardır. Dershaneye gelen öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirebilmeleridir. Daha detaylı söyleyecek olursak öğrenciler dershanelere iyi bir liseye gitmek, iyi bir üniversiteye gitmek, KPSS de atanmak için gitmektedirler. Gittiğiniz dershanenin size başarı katmasını beklersiniz. Bu yüzden de dershaneler büyük önem taşımaktadır. Birçok isimle çok fazla sayıda dershane bulunmaktadır. Bunların kimisi öğrencinin bir yıl kaybetmesine kimisi ise öğrencinin iyi yerlere gelmesine basamak olur.

Eryaman’da bulunan dershanelerdeki eksikliği fark eden Odtülüler Dershanesi Eryaman’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Odtülüler olarak öğrencilerimizi girecekleri sınava doğru şekilde hazırlamak için uğraş vermektedirler. Mini sınıflarında 10 kişi ile özel eğitim vermektedirler. Alanında uzman yetkin öğretmenler ile öğrenciler bilinçlendirilmektedir.

Bazı dershaneler öğrenci ile yeterince ilgilenmemektedir. Bunun sebebi çok açık değil mi? Yeterli derecede öğretmenliğe saygı duymamaları ve öğrencileri potansiyel müşteri olarak görmeleridir. Bunun bilincinde olan odtülüler sektöre hızlı bir giriş yaparak zirvedeki yerini almıştır. Her öğrenci odtülüler için değerli olduğu için Eryaman da kurulmuştur.

Odtülüler öğrencilerinin öğrenme hızlarına göre koçluk sistemi dahilinde çalışma programları hazırlanmaktadır. Böylece öğrenci gün içerisinde nasıl çalışması gerektiğinin bilincinde olur. Ona göre yolunu çizer. Düzenli ve sistemli çalışmaya başlayan öğrenci bunu alışkanlık haline getirir. Ve başarısı her geçen gün artar.

Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu sınavlar sayesinde öğrencilerimiz sürekli gözetim altında tutulur. Sonuçlarını öğrencilerle birlikte değerlendiririz. Öğrenci de eksikliğini görür ve çalışma programlarına eklemeler daha kolay yapılır. Öğrencilerimizi başarılarına göre sınıflara ayırmamaktayız. Her öğrencimize ismi ile hitap etmeye özen göstermekteyiz.

Sınava hazırlanan öğrenci her zaman daha gergin olmaktadır. Sınav heyecanı öğrencilerin sınavda başarısız olmasına sebebiyet vermektedir. Bunun olmaması adına dershanemizdeki rehberlik öğretmenleri öğrencilerle düzenli olarak görüşmeler gerçekleştirmektedir. Bilgi yanında psikolojik destek almakta öğrenciler için oldukça önemlidir.

Güçlü kaynaklar, alan uzmanı öğretmenler, tam gün eğitim ile Eryaman çevresinde yer alan en iyi dershanedir. Sizler en iyisini hak etmektesiniz. Hakkınız olanı almak için odtülülere gelmelisiniz.