Eryaman Özel Ders

Daha yüksek öğrenme isteği, bütçe ve ders sıkıntısı gibi geleneksel konular her ailenin karşılaştığı mevcut zorluklardır. ODTÜ’lüler dershanesi birçok öğrencinin alternatif arayışlarına çözüm olmaktadır. Mevcut programlara kayıtlı çok fazla öğrencinin tercih ettiği dershanemize özel ders almak isteyen her kesimden öğrencileri bekliyoruz. Eryaman özel ders alma noktasında dershanemizde öğrenmenin sürekli yüz yüze yapılmasından dolayı eğitimin ne kadar etkili olabileceğini gösteren kanıtlar ile karşınıza çıkmaktayız. Özel ders alarak öğrenmenin sürekli olarak gelişmesi ve hızla büyümesi taleplere cevap verme açısından önemli olmaktadır.

Eğitim Sistemi ve Uygulamalarımız

Koçluk sistemi ile öğrencilere birebir atanan hocalarımızla profesyonel eğitim hedeflerine ulaştırmada yardımcı olmaktayız. Tüm öğrencilerin başarıya aç olduğunu düşünerek verdiğimiz eğitimlerin esnek, uygun ve ulaşılabilir olmasını sağlamaktayız. Bu sistem sayesinde ileride iş hayatında liderlik edebileceğiniz yetkinlikleri kazandırmak için çalışıyoruz. Tasarlanmış esnek programlarla eğitimi yeniden şekillendiren butik sınıflar oluşturarak hedefe ilerleyen bir prensip ile eğitimler vermekteyiz.

Sunulan Hizmetler

ODTÜ’lüler dershanesi olarak hizmetlerimiz arasında çeşitli program ve kurslar yer almaktadır. Öğrencilerin ne öğrendikleri, olması gereken seviyeleri temel alarak dersleri ve programları her kesime hitap edecek şekilde ayarlanmaktadır. Geleneksel eğitimlerden farklı ekonomik seçenekleri olan düşük maliyetli eğitimler alabilmektedirler. Daha rahat öğrenim ortamı sunarak motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile öğrencilerin sürekli olarak dinamik eğitimler alması temin edilmektedir. Eryaman özel ders ayrıca kullanışlı ve esnekliği olan, daha fazla etkileşim ve daha fazla konsantre olma becerisi kazandıran etkinlikler sunmaktadır.

Kariyer İlerlemesi

Lisans, önlisans, yüksek lisans ve doktora gibi kendini ileride sürekli eğitimin içinde olmaya adamış bireyler yetiştirmek temel hedeflerimizdir. Eryaman özel ders vererek öğrencilerimiz sürekli bir dereceye sahip olmak, hırslı ve zorlukların üstesinden bilinçli ve hazırlıklı olmak arzusu içinde olmalarını sağlamaktayız.