Etimesgut Dershane

Bir dershaneden ne istediğiniz çok net şekilde bellidir aslında. Şöyle ki bir dershaneden öğrenci olarak size başarı sağlamasını beklersiniz. Aslında başarıyı siz yaparsınız. Bizler size sadece eksikliğiniz kalan yerleri göstererek destek veririz. Odtülüler dershanesi sizlere her konuda destek olanağı vermektedir.

12 kişilik özel sınıflarda alanında uzman öğretmenler ile birlikte istediğiniz sınava sizleri tam olarak hazırlanmaktadırlar. Sınıf mevcutlarımızın az olması öğrenci için bir avantajdır. Öğrenci motivasyonu arttırılmaktadır. Ve ders içerisinde öğretmen öğrenci ilişkileri arttırılmaktadır.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmenin yanında sınırsız birebir ve etüt olanağı yer almaktadır. Etimesgut dershane hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve öğlenden sonra olmak üzere eğitim vermektedir. Size uygun programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Öğrenci psikolojisini yüksek tutmak için bünyemizde özel bir rehberlik hizmeti verilmektedir. İhtiyaç duyduğunuzda öğretmeninizin yanına gelebilir ve onunla görüşüp akıl danışabilirsiniz. Bu hizmet ile ayrıca değişen sınav sistemlerinden öğrencilerimiz hemen bilgilendirmektedir. Ayrıca öğrencilerimizin sorunları ile ilgili olarak hızlı çözümler bulunmaktadır. Böylelikle sınav sürecini daha rahat atlatırsınız.

Öğrencilerimize dershanemizdeki güçlü yazarlar tarafından kaleme alınan konu anlatımlı kitaplar ve özgün sorulardan oluşan soru bankası kitaplarımız set set verilmektedir. Böylece başka kitap gereksiniminiz olmaz.

Etimesgut dershane öğrencileri için özel hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu hafıza teknikleri ile öğrendiğiniz bilgiler daha kalıcı olarak aklınıza kazınır. İhtiyaç duyduğunuzda kendinizi çok zorlamadan bilgiyi kullanırsınız. Sınav esnasında soru ile karşılaştığınızda cevabı yanlış hatırlama ya da karıştırma ihtimaliniz ortadan kalkmış olur. Böylece başarınız kendiliğinden artmaktadır. Biz size daha önce de söylediğimiz gibi başarı size ait, biz sadece size kendinizi tanıtarak daha doğru çalışmanızı sağlıyoruz.

Dershanemizde koçluk sistemi ile birlikte sizlere özel olarak çalışma programları hazırlanmaktadır. Bu programlar ile birlikte nasıl ders çalışılır kısmını halledersiniz. Çünkü bu programlar sizlerin öğrenme hızlarınıza göre yapılmaktadır. Nasıl öğreniyorsanız o şekilde yapılandırılmıştır. Ders çalışma alışkanlığı kazanırsınız.

Sistemli olmak başarınızı da kolaylıkla arttırmaktadır. Başarı istiyorsanız Etimesgut dershane ile eğitim almanın rahatlığının keyfini çıkartırsınız.