Etimesgut Dershane Fiyatları

Okula yardımcı olması için ve bir üst okula geçerken merkezi sınavlara girmekteyiz. Bu sınavlarda başarı için dershane ülkemizde zorunlu bir ihtiyaçtır. Bunun için anne babalar çevrelerindeki bütün dershaneleri çok iyi şekilde araştırmaktadır. Fakat hepsi sonunda aynı isim altında toplanmaktadır. Odtülüler dershanesi. Sektörde zirvede olarak en iyi hizmeti sunmaktadır. Odtülüler bünyesinde hizmet veren Etimesgut dershane fiyatları ile de fark yaratmaktadır. Dershaneler devlete bağlı olmadıkları için her kurum kendi ücretini kendi belirlemektedir. Bu da sektör içerisinde büyük farklılıklar olmasına sebebiyet vermektedir. Kimi kurum biz kaynak veriyoruz diyor, kimi denemelerim özgün diyor, kimi öğretmenlerim tecrübeli diyor ve fiyatlarını yukarılara çekiyor. Fakat Etimesgut dershane fiyatları her alanda birinci olmasına rağmen fiyatları uygundur. Öğrencilerin iyi eğitim alma hakkını koruma adına politikamız böyledir.

Dershanemizde öğrenciler için faydalı çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Mesela; hafıza teknikleri öğretilerek öğrencilerin geceleri ezber yaparak geçirmek yerine test çözmesini ve uykularını almalarını sağlamaktayız. Özgün sorulardan oluşan denemelerimiz ile birlikte sürekli kendinizi ölçme ihtimaliniz bulunmaktadır. Üstelik hangi konularda eksikliğinizin olduğunun tablosu öğretmenleriniz ile birlikte oluşturularak görmeniz sağlanmaktadır. Ders içerisinde öğrendiklerinizin kontrolü içinde yaprak testlerimiz bulunmaktadır.

12 kişilik sınıflarımızda tecrübeli, alanında uzman öğretmenler sayesinde eğitim almaktasınız. Ders içerisinde anlamadığınız dersler için ek dersler konulmaktadır. Bunlara rağmen Etimesgut dershane fiyatları velilerin bütçesini sarsmayacak şekildedir. Bu kadar çok özellik başka dershanede olsa fiyatları oldukça yüksek olabilir. Ama bizler öğrencilerimizi düşünerek uygun hale getirdik. Bunlar dışında dershanemizde koçluk sistemi uygulanmaktadır. Koçluk sistemimiz nasıl işlemektedir? Hemen kısaca bilgi verelim; öncelikle öğrenciyi kısa sürede tanıyoruz. Ona uygun olan programı hazırlıyoruz. Çalışmasına yön veriyoruz. Böylelikle sistemli olarak çalışacak ve bu da öğrencinin başarısını arttırmış olacak. Sınav sürecinde psikolojisi bozulan öğrencilerimi için rehberlik servisimiz bulunmaktadır. Bu sistemde öğrencilerle özel görüşmeler yanında toplu olarak da görüşmeler yapılmaktadır. Tam gün eğitim verilmektedir. Ayrıca sınırız etüt ve birebir olanağınız yer almaktadır.

Her konuda öğrencinize yetecek hizmeti sunmaktayız. Bilgi anlamında öğrencinizi doyurmaktayız. Sizler için de Etimesgut dershane fiyatları oldukça düşüktür.