Etimesgut Dershaneler

Okul hayatınızda sizlere destek olacak bir kurum hiç fena olmazdı değil mi? Sizi sınav sürecinde doğru yönlendirecek, nasıl çalışmanız gerektiğini gösterecek bir dershane işlerinizi oldukça kolaylaştırırdı. Odtülüler dershanesi olarak sizlerin bu isteğinizi kolaylıkla gerçekleştireceğiz.

Etimesgut dershane sınav sürecinizde sizlere psikolojik destek ve bilgi anlamındaki sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Şöyle ki dershanemiz sınav sürecinde psikolojisi bozulan öğrenciler için özel hizmet vermektedir. Üstelik rehberliğimiz sınava girip çıktıktan sonra da bitmemektedir. Tercihlerinizi yaparken de sizleri doğru şekilde yönlendirmektedir.

Sınıflarımızdaki mevcutlar 12 kişi ile sınırlıdır. Sınıflarımızdaki öğrencilerin öğrenme hızları birbiriyle aynıdır. Öğretmenlerimiz ders içerisinde anlaşılmayan konularla ilgili tekrarlar yapmaktadır. Ancak bu yetersiz kalırsa da ek dersler, birebirler konularak pekiştirmeler yapılmaktadır. Böylelikle eksik hiçbir konunuz kalmamaktadır.

Dershanemizde her ay ve sınavınız yaklaştığında da haftalık ve günlük olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu deneme sınavları ile birlikte birçok soru görmüş olmaktasınız. Bu sınavlarınızda sizlerle birlikte değerlendirilerek eksiklik yaşadığınız konuları görmeniz sağlanmaktadır. Etimesgut dershane sizlerin kolaylık yaşamanız ve iş işten geçmeden çözüm bulmanız adına bunları yapmaktadır.

Eğitim koçları öğrenciler için özel olarak çalışmaktadır. Koçluk sistemi ile sizlere özel programlar hazırlanmaktadır. Bu programlarla beraber günlük olarak neler yapacağını kolaylıkla görmektesiniz. Bu program sizlere sistemli olmayı öğretmektedir. Sınavda başarı istiyorsanız sistemli ve düzenli çalışmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Sizlere yardımcı olmak adına da bu programları yapmaktayız.

Güçlü yazarlar tarafından kaleme alınan konu anlatımlı setler, sürekli soru çözümü gerçekleştirmeniz için özgün sorulardan oluşan soru banası kitapları, her yerde kolaylıkla ders çalışabilmeniz için küçük cep kitapçıkları sizlere kayıt yaptırdığınız andan itibaren sizlerin olmaktadır.

Etimesgut dershane velilerin öğrencilerinden habersiz kalmamaları için veli bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistem içerisinde öğrencilerin deneme sınav sonuçları, başlangıçtan itibaren kat ettikleri yerler, devamsızlık durumları gibi öğrenci bilgileri yer almaktadır. Dershanemiz her konuda sizlere destek olmaktadır. Öğretmenler kadar velilerinde yapması gerekenler vardır. Bunlar için öğretmenlerimiz sizleri bilgilendirecektir. Ayrıca dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Öğrendiklerinizin kalıcılığını arttırmak için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Böylelikle eksiksiz bir şekilde sınava hazır hale gelirsiniz.