Etlik Dershane Fiyatları

Etlik dershane fiyatları Ankara Etlik merkezde mevcut dershaneler arasında en iyi olan kurumların başında gelmekteyiz. Dershanecilik konusunda markalaşmış, kalitesi herkes tarafından bilinen dershanelerin çoğu Ankara’dır. Çünkü Ankara öğrenci potansiyeli açısından oldukça zengindir. Bunun yanında Ankara’nın dershanecilik konusunda markalaşmış kalitesi ve zenginliği pek çok öğrenci Ankara dışında yaşıyor olsa bile merkezi sınavlar için Ankara’ya gelip yerleşmektedir. Ankara’da sınava hazırlanmaktadır. Etlik merkezdeki dershanemizle öğrencilerin ihtiyacı olan eğitim ihtiyacını karşılamaktayız. Öğrencilerin büyük çoğunluğunun eğitimden faydalanabilmeleri için fiyatlar makul düzeyde tutulmaktadır. Her öğrencinin iyi okullarda okumaları için sınavdan yüksek puanlar almaları gerekmektedir. Bu eşitsizliği sonlandırmak için kurslar aradaki açığı kapatmayı amaçlamaktadır.

Etlik dershane fiyatlarını belirleyen pek çok etken bulunmaktadır. Etlik merkezdeki pek çok dershaneye göre sahip olduğumuz kadro, öğretmenlerimiz, yayınlarımız, imkanlarımız, teknolojik imkanlarımızla öğrencilerimizi başarmaları için elimizden gelenin fazlasını sağlamaktayız. Sağladığımız pek çok imkanlardan pek çok öğrencinin faydalanması için fiyat konusunda kolaylık sağlamaktayız. Amacımız pek çok öğrencinin iyi ve kaliteli eğitimden faydalanmasıdır. Dershane fiyatlarını belirleyen değiştiren pek çok etken bulunmaktadır. Bu değişimi etkileyen faktörler:

• Konum
• Eğitim kadrosu
• Kaliteli eğitim
• Yayınlar
• Dershanenin markalaşmış olması
• Dershanenin sağladığı imkanları
• Dershane sınavları
• Seviye tespit sınavları ( STS)
• Dershanenin ekstra imkanları

Etlik dershane fiyatları kurumumuz tarafından ödeme kolaylığı oluşturacak şekilde belirlenmiştir. Velilere ödeme kolaylığı sağlayarak öğrencileri eğitim imkanından faydalandırmaktayız. Birçok dershaneye göre sağlamış olduğumuz imkanlar ve verdiğimiz eğitim kalitesi düşünüldüğünde fiyatlarımız gayet makuldur. Pek çok dershane çok daha uçuk fiyatlara eğitim vermektedir. Bizim amacımız başarılı olan öğrencilere makul fiyatlarla iyi eğitim almalarını sağlamaktır. Dershane olarak haftaiçi ve haftasonu dersler verilmektedir. Öğrenciler kendilerine uygun olan zamanlarda olan kurslara gidebilmektedir. Hafta içi okuldan sonra yada hafta sonu olan gruplara katılabilirler. Kurs öncesi düzey belirleme sınavlarıyla öğrencilere uygun sınıflar oluşturulmaktadır. Öğrencilerin eksikliklerine göre sistem oluşturup o yönde ilerlenmektedir. Eksiklikleri tespit edilen öğrencilere geçmiş dönemlere ait konu anlatımları yapılmaktadır. Konu sonunda hemen taramalar yapılarak eksikler tespit edilir. Ek dersler verilir. Öğrenciler fazlasıyla bilgilendirilip kendilerine uygun olan eğitimi almaktadırlar.