ETLİK DERSHANE

Her dershanenin eğitimi farklılık göstermektedir. Kaliteli eğitim veren bir kurum arıyorsanız Etlik dershane olarak eğitime hazır kadromuz ile öğrencilerimizi beklemekteyiz.

Odtülüler dershanesi olarak zirvede olmanın yükünü fazlasıyla taşımaktayız. Ancak bu yük ile de her yıl daha iyi olmak için çaba sarf etmekteyiz.

Etlik dershane;

  • Yaz kampları ile öğrencilerine test tekniklerini öğretmektedir. Ayrıca bu kamplarda dersler işlenmeye başlanır ve dönem içerisinde pekişmiş olur. Böylece dersler kısa sürede biter ve sınav maratonunda daha çok soru çözümü için zaman kalmaktadır.
  • Rahat sınıflarda ders dinlemek ayrı bir motivasyon kaynağıdır. Bu yüzden dershane olarak sınıflarımızın mevcudu 10 kişi ile sınırladık. Sınıf mevcutlarını da öğrenme hızları birbirine yakın olan öğrencilerden oluşturmaktayız.
  • Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavları olmaktadır. Bu deneme sınavlarının sonuçları öğrenciler ile değerlendirilmektedir. Böylece öğrenci nerede eksiği olduğu rahatlıkla görebilmektedir.
  • Etlik dershane ayrıca öğrencilerin sistemli çalışmaları sağlamak adına koçluk sistemi dahilinde öğrencinin çalışma hızına bağlı olarak programlar oluşturulmaktadır. Bu programlar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Birinin çalışma programı size uygun olmaz ve program başarısız olur.
  • Dershanemizde öğrencinin okul yaşantısı da düşünülerek tam gün eğitim verilmektedir. Hafta sonu, hafta içi, öğlenden önce ve sonra olarak çeşitli eğitim sistemimiz bulunmaktadır. Böylece öğrencilerimiz için en uygun program seçilerek kayıt yaptırılabilmektedir.
  • Kurumumuzda öğrencilerin çalışmaları kadar sınavla ilgili kaygıları, korkuları da büyük önem taşımaktadır. Sınav süreçleri genel olarak gergin geçmektedir. Öğrencilerin duygusal yönden de üst seviyede olabilmeleri adına ilgili rehber öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimiz her hangi bir sorunları olduğunda görüşme talebinde bulunabilirler.
  • Öğrencilerimizin dershanedeki ilerlemelerini merak eden aileler de düşünülerek veli bilgilendirme sistemi uygulanmaktadır. Bu sistemle anne babalar öğrencilerinin ilerlemeleri, deneme sınav sonuçları, devamsızları gibi konularda bilgi sahibi olmaktadırlar.

Etlik dershane öğrencileri istedikleri gün ve saat için kolaylıkla sınırsız birebir ve etüt imkânından yararlanmaktadırlar.

Dershanemizde öğrencilerimizin öğrendiklerini hemen unutmamaları için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Öğrenilen bilginin kalıcı olması sağlanmaktadır. Böylece öğrenci soru ile karşılaştığında konuları daha kolay hatırlamakta ve yanlış cevaplama olanağı olmamaktadır.