GÖLBAŞI DERSHANE

Birçok dershanenin girişinde “ her çocuk özeldir ” yazısıyla karşılaşmışsınızdır. Ya da dershanelerle görüşmeye gittiğiniz de yöneticiler size öğrenci merkezli eğitim sunmaktayız. Öğrencilerimiz bizim için önemlidir gibi cümleler kurmaktadır. Fakat içeriklerini gördüğünüzde öğrenci için pek bir şey bulamazsınız. Normal bir eğitim sistemleri bulunmaktadır. Oysaki Odtülüler Dershanesine geldiğinizde daha kapıdan girer girmez hem sizin hem de öğrencilerinizin bizim için ne kadar değerli olduğu fark edeceksiniz. Öğrenciler ve veliler için çeşitli olanaklar yer almaktadır. Gölbaşı dershanede öğrencilere yönelik olarak;

Öğrencilerin sınavlar hakkında doğru bilgilendirme alması, doğru tercihler yapması ve sınav kaygılarının engellenmesi adına rehberlik servisi yer almaktadır. Rehberlik servisi sayesinde öğrenciler daha rahat bir sınav süreci geçirmektedir.

Nasıl hazırlanması gerektiğini bilmeyen öğrenciler sınava çalışırken oldukça zorlanmaktadır. Bunun içinde eğitim koçlarımız öğrencilere koçluk eğitimi vermekte ve onlara özel olarak çalışma programları sunmaktadır. Bu programlarda öğrencilerin ne zaman hangi dersi çalışacağı, ne kadar soru çözmesi gerektiği konusunda günlere göre belirtilmiştir. Böylelikle öğrenci ne zaman ne yapacağını bilmektedir. Bu da velilerin öğrenci üstündeki yükünü hafifletmektedir.

GÖLBAŞI ODTÜLÜLER DERSHANESİ

Gölbaşı dershane ile kaynak sıkıntısı yaşamazsınız. Ayrıca başka kaynağa da ihtiyaç duymadan sınavlara tam olarak hazır olursunuz. Konu anlatımlı kitaplarımızda gereksiz hiçbir bilgi yer almamakta iken soru bankası kitaplarımız özgün sorular ile doludur.

Dershanemizde sınıf mevcudu 10 ile 12 arasında sınırlandırılmıştır. Çünkü öğrencinin derse konsantre olması ve öğretmenler tarafından daha çok zaman ayrılabilmesi adına böyle bir sistem yapılmıştır. Ders sonlarında soru cevap yapılarak dersin pekiştirilmesi sağlanırken, nelerin anlaşılmadığı da böylelikle tespit edilmektedir.

Anlaşılmayan dersler ile ilgili eğitim programına ek dersler konulmaktadır. Sınırsız birebir ve etüt imkânı bulunmaktadır.

Aylık olarak düzenli bir şekilde deneme sınavları yapılmaktadır. Bu deneme sınavları da öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Bunun sebebi ise; öğrencinin eksikliğini görmesi ve programına ekleme yapılması içindir.

Gölbaşı dershane öğrencilerinin durumları hakkında velilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Veliler için en önemli olan kısmı da dershane ücretidir. Dershanemizde anne ve babaların durumlarını bildikleri için onlar için uygun fiyat politikası uygulamaktadırlar. Ödeme seçeneklerini de veliler belirlemektedir.