[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”342″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Gölbaşı Dershaneleri

Ankara’daki dershaneler içerisinde Odtülüler Dershanesi öğrencilerine farklı dünyaların kapılarını açmaktadır. Artık tıkış tıkış sınıflarda eğitim almıyorsunuz. En fazla 12 kişilik sınıflarda ferah bir ortamda seçkin öğretmenlerle birlikte derslerimizi anlatıyoruz. Sınıfın az olmasının size sağladığı yarar ders içerisinde sizinle ilgilenmek için ayrılan süre artmaktadır. Bu durum özel olduğunuzu bir kez daha hatırlamanıza yardımcı olur. Derslerimizin yanında sınava uygun olarak gereksiz bilgilerden arınmış güçlü yayınlarımız bulunmaktadır. Böylece sınava bir adım önde başlıyorsunuz. Öğrenciler öğrendiklerini sadece girecek oldukları sınavlarda lazım olduğu için mecburiyetten ezberleme yoluna gitmeyi tercih etmektedir. Ezber aslında öğrenci için en zor ve unutulması en kolay yöntemdir. Ankara Gölbaşındaki Dershaneler ise öğrenciye daha kolay bir yöntem sunuyor. Öğrencinin sahip olduğu hafızasını doğru ve etkili bir şekilde kullanabilmesi ve bilgileri kalıcı hale getirip ilerleyen yıllarda da rahatlıkla kullanmasını sağlamak adına hafıza teknikleri öğretilmektedir.

Öğrenciler ve aileleri ders konusunda ne yazık ki sürekli bir çatışma yaşamaktadır. Çünkü ders çalışmak istenildiği ve düşünüldüğü kadar kolay bir süreç değildir. Özellikle birey üzerinde baskı yaratacak bir sınav dönemine girmiş ise bu neredeyse imkânsıza yakın bir hal almıştır. Öğrenci ya yapamazsam, ya düşük alırsam gibi kaygılarıyla baş etmeye çalışırken kitabın başına oturarak verimli bir ders çalışma gerçekleştirememektedir. Ankara Gölbaşı Dershaneleri ile öğrencimize bu tip konularda tam destek imkânı sağlamaktayız. Hem rehberlik servisimiz hem de koçluk eğitimiyle öğrencimizi bu kaygı uyandıracak fikirlerinden arınması için çaba göstermektedir. Odtülüler dershanesi olarak Gölbaşındaki Dershanelerimiz de başarı odaklı çalıştığı için siz değerli velilerin ders çalış saat kaç oldu? Hiç ders çalışmıyorsun? Hadi hadi gibi öğrenci telkinlerinizi ortadan kaldırmak ve sizin üzerinizdeki yükü hafifletmek adına da öğrencimize koçluk eğitimi sunuyoruz. Bu eğitimde öğrenci ne zaman ders çalışacağını, nasıl çalışacağını ve motivasyonunu nasıl yüksek tutacağı gibi birçok konuda hizmet almaktadır. Böylece öğrencimiz başarısını bilinçli bir şekilde arttırmaktadır. Başarabildiğini gören öğrenci de istediği seviyelere kolaylıkla çıkabilmektedir.

Odtülüler Dershanesi olarak Gölbaşı Dershane şubelerimiz öğrencileri ve velileri için bütün olanakları sağlamaktadır. Başarıya giden yolda biz bir ekip oluşturduk sizde öğrencinizle birlikte bu ekibe dâhil olup öğrencinize destek verebilirsiniz. Gölbaşındaki Dershaneler eğitim sürecini tam olarak başlatmadan önce bir yaz kampı hazırlıyor. Bu yaz kamplarında neler var? Öncelikle öğrenci test çözme sürecine alışıyor. Öğrencimiz test çözmeye alışırken nasıl daha pratik çözebilirim diye test teknikleri öğrenmekte ve dersler başlamadan önce ön hazırlık mahiyetinde birçok eğitim almaktadır.

Siz öğrencinizin başarabileceğine güveniyorsunuz, bizde Gölbaşı Dershane olarak kendi ekibimize ve verdiğimiz eğitime güveniyoruz. Öğrencinizin başarısını arttırmak, iyi ve doğru bir eğitim almasına olanak vermek için biz Gölbaşındaki Dershaneler siz velileri öğrencilerinizle birlikte beklemektedir. Gölbaşı Dershane fiyatları da verdiğimiz eğitim gibi yüksek değildir. Siz velilerimiz bu konuda da rahat olabilirler.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]