[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”350″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Gölbaşı Etüt Merkezleri

Öğrenciler günümüz koşullarında, iyi bir gelecek için okul yanında ek eğitime ihtiyaç duymaktadır. Çünkü öğrencilerimizin okulda aldıkları eğitim onları hayata hazırlamaya tam olarak yetmemektedir. Öğrencilerde girecek oldukları sınavlara eksik bilgiyle hazırlanmak durumunda kalmakta ve bu da öğrencinin mevcut başarısını aşağıya düşürmektedir. Veliler de öğrencilerinin bu durumlarının farkında oldukları için ellerindeki imkân dâhilinde öğrenciye ek eğitim sağlayabilmek için çırpınmaktadırlar. Siz veliler öğrencileriniz için seçtiğiniz kurumda iyi bir eğitim alsın diye düşünmektesiniz. Odtülüler Dershanesi sizin bu sesinize kulak vermektedir. Odtülüler Dershanesi bünyesindeki Gölbaşındaki Etüt Merkezleri iyi bir eğitim fırsatı sağlamak için sınıflardaki öğrenci sayısını 12 kişiyle sınırlandırılmış, koçluk eğitimi, sınırsız etüt imkânı, anlaşılamayan konular için ek dersler, yardımcı kitaplar ve ekstra güçlü yayınlarla sizi geleceğe hazır hale getirmekteyiz. Gölbaşı Etüt Merkezi size iyi eğitim dışında daha fazlasını sunmaktadır.

Ders çalışmak sabırlı olmayı gerektirir, başarılı olmakta disiplinli çalışmayı gerektirmektedir. Öğrenci sınavları için nasıl bir yol izleyeceğini, ne kadar konu tekrarı yapacağını, stres yönetimini nasıl sağlayacağı konusunda da yardıma ihtiyacı vardır. Bunun için Ankara dershane yelpazesi içerisinde açık ara önde giden odtülüler dershanesi, Gölbaşı Etüt Merkezi ile de bütün öğrencilerine bu alanlarda tam destek vermektedir. Eğitim koçlarımız tek tek öğrencilerle özel olarak ilgilenmektedir. Öğrencilerin hangi konuda yardıma ihtiyacı olduğunu saptayarak onlara uygun çözüm tabloları oluşturmaktadır. Eğitim koçları öğrencilerin aileleriyle de özel olarak görüşmektedir. Çünkü başarı istemekle olur ve en önemlisi de takım işidir. Biz öğrencilerle üstümüze düşen sorumlulukları ve görevleri yerine getirirken siz ailelerinde üstüne düşenleri yapmanız gerekir. Ayrıca gösterilen başarı da sizinde tuzunuza ihtiyacımız vardır.

Gölbaşı Etüt Merkezi her ay düzenli olarak merkezi sınav sistemi düzeyine en yakın şekilde deneme sınavları yapmaktadır. Değişen sınav sistemlerine birebir uygundur. Deneme sınavlarının sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme sonuçlarında eksiklikler bulunur ve bunların kısa sürede tamamlanması için ek programlar hazırlanmaktadır. Böylece öğrenci ders çalışırken sürekli gözetim altında olur ve takip edilir. Öğrencimizin bu durumu veli ile de paylaşılmaktadır.

Ankara’nın en iyi etüt merkezi olarak her yıl daha çok öğrenciye ulaşmak için kapasitemizi sürekli olarak arttırmaktayız. Gölbaşındaki Etüt Merkezleri siz yüksek başarı isteyen öğrencilerimiz için biz yeni dönemde de birçok yenilikle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermek için sabırsızlıkla beklemekteyiz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]