Odtülüler Dershanesi olarak Ankara’nın birçok ilçesinde kurumumuz hizmet vermektedir. Gölbaşı Odtülüler Dershanesi de bunlardan biri. Üniversiteye geçiş sınavının yeni ismi TYT-YKS oldu. Eski sınav sistemine nazaran birçok değişiklikler yapıldı.  Bazı öğrenciler için avantaja dönüşürken bazı öğrenciler için de dezavantaja dönüştü. Sınavın iki oturumu da bir haftasonu yapılacak. İlk oturumdan barajı geçen öğrenciler ikinci oturuma girmeye hak kazanacak. Tek bir haftasonu olması öğrenciler için iyi fakat soru sayısının ve süresinin artırılması kötü sonuçlara neden olabilir. Öğrenciler daha çok stres yapıp bildiklerini de karıştırabilir.

Odtülüler Dershanesi kurumumuzda öğrencilere bu yönde bilgilendirme seminerleri verilmektedir. Öğrencilerimiz ister istemez oluşan stresi yenmeleri için seferber olan Koçluk sistemi öğretmenlerimiz vardır. Öğrenciler ile birebir konuşarak nasıl bir yol izlemesi gerektikleri anlatılır. Gerektiği zamanlarda isteyen öğrencilere disiplinli ve düzenli bir program hazırlayarak hedeflerine daha net bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktayız. Gölbaşı Odtülüler Dershanesinde görev yapan her bir öğretmenimiz kendi branşlarında eğitimli, uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Böyle olduğundan dolayı da derslerimiz verimli ve eğitimlerimiz kaliteli geçmektedir. Önceliğimiz verdiğimiz eğitim sayesinde öğrencilerimizin hedeflerine ve hayallerine ulaşmasını sağlamaktır.

Birçok dershanede Koçluk sistemi uygulanmakta fakat velilere koçluk yapılmamaktadır. Biz dershanemizde isteyen velilerimiz için koçluk seansları yapmaktayız. Günümüzde veliler dersler bakımından çocuklarına pek fazla yardım edemiyorlar. Ders dışında manevi destek bakımından çocuklarını sınava hazırlık aşamasında nasıl motive edebilecekleri konusunda koçluk öğretmenlerimizden yardım alabilirler. Öğretmenlerimiz insan ilişkilerini seven, güler yüzlü kişilerden oluştuğu için velilerimizin memnuniyetini kazanmış oluyoruz. Onlar da çocuklarına daha fazla yararlı olacaklarından dolayı öğrencilerimize de pozitif olarak katkı sağlamış oluyorlar.

Gölbaşı Odtülüler Dershanesinde bulunan sınıflarımız 12 kişilik butik sınıflardır. Rahat rahat, hiçbir öğrencimiz diğer öğrencileri rahatsız etmeden, herbiri derse aktif katılma şansı bularak dersler işlenmektedir. Sınıflarımızda az kişi olması öğretmenin otoritesini ve sınıf hakimiyetini kolayca sağlamasına da yardımcı oluyor. Derslerde sekteye uğramadan ilerleyebiliyor. Derse az katılan öğrenci olursa onların ek ders almasına da teşvik sağlanıyor. Böylece akranları ile arasındaki farkı kapatmış olacaktır. Psikolojik olarak da etkilenmesinin önüne geçilecektir.