ODTÜLÜLER DERSHANESİ

Kızılay – Eryaman – Sincan – Batıkent – Pursaklar

ODTÜLÜLER ANADOLU LİSESİ

Kızılay – Eryaman – Etimesgut – Pursaklar

ODTÜLÜLER EĞİTİM KOÇLUĞU

Türkiye’nin En İyi Eğitim Kadrosu

Yusuf Öncebe Kursları

Odtülüler Dershanesi

İyi bir eğitim almış bir kişi, kariyer hayatında birçok istihdam olanağını değerlendirebilir. Bu prestij için eğitimin küçük yaşlardan itibaren verilmesi gerekebilir. Okul bunun için en iyi merkezlerden biri olsa da günümüz rekabetinde ek yardımlara ihtiyaç duyulabilir.Ankara Dershanelerinin ders saat sayısı, disiplin kuralları, öğrenci koçluk hizmeti, hangi kaynakları kullandığı, öğrencinin her hafta sınav olup olmadığı, öğrenci koçluk hizmetindeki içerik envanterleri vb. gibi tüm bu faktörler hangi dersaneyi seçeceğinizi belirleyen parametrelerdir. Her birini teker teker değerlendirmek gerekirse öncelikle ders saat sayısı 7. sınıflarda en az 15 saat olmak zorundadır. Sekizinci sınıflarda en az 18 saat olmak zorundadır. Dokuzuncu sınıflarda yine 15 saatin altında olmaması gerekir. 10. sınıf yine 9.sınıf temelli ilerler. 10. sınıfta da 9. sınıf gibi 15 saatin altında olmaması gerekmektedir.

patent
odtululer
odtuankaradershan

Önceki
Sonraki
ANKARA ODTÜLÜLER DERSHANESİ

Çocuklarının gelişimini önemseyen aileler eğitimlerinin en iyi şekilde olmasını isterler. Bu nedenle son zamanlar ebeveynlerin araştırdığı ve merak ettiği butik dershane nedir? Butik dershanelerinin eğitime katkıları nelerdir? Yazımızda bu konulara değineceğiz.
Butik dershane nedir? Butik dershane öğrenci sayısının az olduğu sınıflarda yapılan eğitimlerdir. Butik dershanelerde öğrenci sayısı en fazla 10’dur. Butik dershaneler öğrenci sayısını en aza indirgeyerek kişiye özel programlar yapar ve bu programlar sayesinde öğrencinin kişisel öğrene bilirlik düzeyine göre gelişimini amaçlar.
“Butik dershaneler yararlı mıdır?” sorusu her ne kadar ebeveynlerin kafasını kurcalasa da bu konuya cevap vermek oldukça basittir. Butik dershaneler genel anlamda diğer çoklu sınıfların aksine öğrenciye tamamen odaklanma açısından verimli dershanelerdir. Öğrenci sayısının az olması sebebiyle öğretmenin öğrenciye daha fazla odaklanmasını amaçlar. Öğrenci bu sayede kafasını kurcalayan soruları eğitmenine sorarken çekinmez veya öğretmenin başka işlerle uğraşmasını beklemez.
Butik dershane seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri dershanenin öğrenciye uyguladığı program ve seviyedir. Eğitmenler her öğrenciye aynı programı vermemelidir. Çünkü her öğrencinin seviyesi aynı değildir. Öğrencilerin seviyesi belirlenmeli ders çalışma programı bu seviyeye göre düzenlenmelidir. Eğitim koçluğu konusunda iyi bir unvana sahip hocalarla çalışan butik dershaneler araştırılmalı en iyi butik dershane hocalarının olduğu yerler tercih edilmelidir. Bu sayede öğrenciler daha iyi yerlerde daha iyi koşullarda sınavlarına hazırlanabilir.
Artık birçok ilde bulunan butik dershanelere rağbet arttıkça fiyat konusunda velilerin akıllarında çelişkiler oluşmaktadır. Bu nedenle uygun butik dershaneler hakkında araştırma yapan ebeveynler hem verimlilik hem de fiyat konusunda kendi bütçelerini ve çocuklarının eğitimini göz önünde bulundurarak tercihlerini yapmaktadır.
Butik dershaneler artık her ilde bulunmaktadır. Bu sebeple her bütçeye uygun butik dershane bulmak oldukça kolay hale gelmektedir. Butik dershane fiyatları 2023 yılında güncel olarak en az 10.000 TL’den en fazla 70.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Fiyat arttıkça dersin kalitesi eğitim koçunun verimliliği artmaktadır. Tabi daha uygun butik dershaneler de bulunmaktadır. Her ne koşulda olursa olsun butik dershaneler eğitimde bireyselliği ön plana çıkararak öğrenci odaklı yeni nesil bir eğitimin öncülüğün üstlenmektedir.

Başarı Tablosu

Odtülüler Dershanesi Sizi Sınava Hazırlar.Videolar

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları

DERSHANEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Ortalama 15 dakika içerisinde eğitim koçlarımız tarafından aranacaksınız.


Bilgi Alın

Odtülüler Kurs & Dershane – Ankara

Kızılay – Eryaman – Batıkent – Sincan – Etimesgut – Pursaklar


 • 20 Aralık 2022

Ankara Dershane Fiyatları

Her kurumun kendi içerisinde farklılıkları vardır. Dershanelerin genel amaçlarının yanı sıra özel amaçları da vardır. Bu özel amaçların içerisinde öğrencilerin…


 • 12 Aralık 2022

Ankara En İyi Dershane

Çocuklarının eğitimine önem veren aileler onların en özel eğitimi görmelerini ve bu sayede en iyi yerlere gelmelerini amaçlamaktadırlar. Bu konuda…


Ankara Dershane Ücretleri

 • Ara 20, 2022

Öğrencilerin geleceklerinde belirleyici bir nokta olan sınavlara hazırlık dönemi, ortaokuldan itibaren hayatlarına giren bir süreçtir….


En İyi Butik Dershane

 • Ara 20, 2022

Çocuklarının gelişimini önemseyen aileler eğitimlerinin en iyi şekilde olmasını isterler. Bu nedenle son zamanlar ebeveynlerin…


Butik Dershane Ankara

 • Ara 12, 2022

Butik dershane Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde giderek yaygınlaşan bir eğitim sistemidir. Ankara gibi örnek…


Kızılay Dershane Fiyatları

 • Ara 12, 2022

Öğrenciler, eğitimlerine devam etmek için çeşitli yöntemlere başvururlar. Bu yöntemlerden biri de dershaneye gitmektir. Dershaneye…


Ankara Dershane Yorumları

 • Ara 12, 2022

Sınava hazırlık sürecine giren veya ara sınıfta olan öğrencilerin ve ailelerinin gündemini oldukça meşgul eden…

Dershanelerde verilen eğitimler, öğrencilerin karmaşık fikirleri anlamalarını kolaylaştırır. Ek etütlerle zenginleştirilen dersler, öğrencilerin daha güçlü analitik beceriler geliştirmesini sağlar. Bu beceriler, eleştirel düşünen ve sorunları pratik bir şekilde çözen bireyler yaratır. Günümüzün rekabetçi iş piyasasında her soruna pratik çözümler sunan bireylere olan talep fazladır. Ankara’nın en iyi dershanesi tüm eğitimlerini bu amaçla verir. İletişim kurmanın yanı sıra yazılı beceriler de önemlidir. Dershane eğitimi, öğrencilerin yazma becerilerini geliştirir.
Dershaneler, öğrencilerin kaliteli bir öğrenim sağlaması ve diğer öğrencilerle etkileşim kurmaları için faydalı bir eğitim kurumudur. Dershaneler küçük veya orta büyüklükte hizmet sunabilir. Kızılay dershane fiyatları da sunulan imkanlara göre değişiklik gösterir. Özellikle butik dershanelerde daha az sayıda öğrenciyle verimli ders saatleri geçirilebilir. Bir sınıf ortamında, öğretmen öğrencilerin bilgi düzeyini rahatlıkla kontrol edebilir. Örneğin, belirli bir kavram veya ödevle ilgili sorun yaşayan öğrenciler alanında uzman branş öğretmenlerinden yardım alabilir.Kızılay dershane fiyatları da imkanların herkese ulaşılabilir olmasını sağlar. Öğrenciler dershane içerisinde kaliteli bilgilerin yanı sıra ilgi de görür. Öğretmenler tüm çocuklara bir aile gibi yaklaşarak sorunların çözümünde yardımcı olur. Dershaneler, aynı zamanda sınıf arkadaşlarıyla çalışma grupları kurarak ortak ders pratiği yapabilmek için harika ortamlardır. Dershane içerisinde çocuklarınızla benzer ilgi alanlarına sahip diğer kişilerle çalışma fırsatını bulabilir. Bu tür çalışma grupları, çocuklarınıza sosyal beceriler kazandırırken fikirlerini başkalarıyla paylaşma fırsatı verir. Kızılay dershane fiyatları da uygun fiyatlarla ailelerin dikkatini çeker.
Bir sınıf ortamında öğrencilerin dikkatini dağıtıcı şeyler yoktur. Bu nedenle derslere dikkatli bir şekilde odaklanabilir. Kızılay dershane fiyatları içerisinde en önemli şey de derslerin kalitesinin artırılmasıdır. Öğrenciler, dershanelerde diğer çocuklarla etkileşime girerek sorunları ortak çözmenin yollarını bulur. Daha önce sahip olmadığı fikirleri arkadaşlarından öğrenerek bu fikirleri kendi birikimleriyle birleştirir. Dershanelerde alanında birçok deneyime sahip öğretmenler, zor olarak adlandırılan konuların temel ilkelerini başarıyla öğretir. Kızılay dershane fiyatları, bünyesinde kaliteli eğitim veren bilgili öğretmenlerin yardımlarını da kapsar. Bunlardan biri de koçluk hizmetidir. Öğrenci koçluğu, öğrencilerin ders dönemi boyunca başarının sürdürülebilir olması için verilen bir hizmettir. Bu hizmet psikolojik ve dersle ilgili diğer takipleri kapsar. Kızılay dershane fiyatları, tüm öğrencilere akademik anlamda en iyisini verebilmek için belirlenir. Uygun fiyatların yanı sıra erken kayıt imkanıyla bu avantajlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kayıt öncesinde öğrenciler kendi bilgi düzeyine göre sınıflara yerleştirilir. Bu sayede öğrenciler dersleri aşama aşama görerek konu kaçırmadan ilerleme sağlanır.

Ankara Dershane Fiyatları

Bilgi ve birikimi yüksek eğitimcilerin yanı sıra uygun Ankara dershane fiyatları ile öğrencilerin ders performansını artırmak artık çok kolay. Birebir takip ve koçluk hizmetiyle her öğrencinin aklına takılan soruyu sorabildiği Odtülüler eğitim kurumları, geleceğin meslekleri için başarılı adaylar yetiştirir. Pedagojik ihtiyaçlara yönelik hazırlanan ders çalışma programları, geride kalmış ve ders çalışmayı sevmeyen öğrencilere olumlu alışkanlıklar kazandırır. Ankara dershane fiyatları, bir eğitimin yanı sıra rehberlik hizmetini de içerir. Dershaneler, sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencileri rahatlatarak endişeyi verime dönüştürecek birçok stratejiye sahiptir. Öğrenci – öğrenci, öğretmen – öğrenci ve veli – öğretmen iletişiminin devamlı sürdürüldüğü bir sistemle öğrenciler için en iyisi hedeflenir. Odtülüler dershanesi; takip, yönlendirme ve bilgilendirme aşamalarıyla öğrencilere öz farkındalık kazandırmayı ilke edinmektedir. Ankara dershane fiyatları ile öğrencilerin hedefleri, hayalleri ve buna ulaşmak için gerekenler planlanarak başarı için en doğru çalışma sistemi oluşturulmaktadır. Bu çalışma sistemi ile öğrencilere disiplin kazandırılarak alışkanlıkları yönlendirilmektedir. Doğru bir yönlendirme sayesinde öğrenciler gelecekleri için kendi yetenekleri ve bilgileri dahilinde yol haritası çizebiliyor. Dershane Ücretleri Dershane ücretleri, ders bilgisi artırmak ve başarıya ulaşmak için her öğrenciye uygun fiyatlarla kapısını aralar. Dünyada giderek artan rekabetçi ortamda ve akademik anlamda gelişmek artık bir gerekliliktir Günümüzde birçok iş kolu için bir lisans derecesi gerekmektedir. Akademik hayatın gelişmesi, temellerin güçlü atılmasıyla gerçekleşir. Kaliteli bir eğitim, daha önce hiç aklınıza gelmeyen kariyer fırsatlarını karşınıza çıkarır. İş fırsatlarını aramaya koyulunca, yeteneklerinizi pazarlayabilme şansınız katlanarak artar. Dershane ücretleri de nicelikten çok niteliğe önem vererek belirlendiği için tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar. Dershaneler özellikle seçilen kariyer hedefinde başarılı olmanıza yardımcı olacak bilgiler ve beceriler kazandırır. Bu becerileri hayatında kullanmayı öğrenen çocuklar, başarıya daima alışkanlık haline getirir. Dershaneler, öğrencilere bireysel olarak gelişme, hedefleri en iyi imkanlarla ulaşma ve kendini keşfetme fırsatı verir. Dershane ücretleri ise zihni güçlendiren eğitim stratejileri ve fikirleri ile bir araya gelir. Yaşamın her anında başkalarıyla kurduğunuz iletişimi güçlendiren eğitim kurumları, zamanınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda da beceriler kazandırır. Dershane Ücretleri Ne Kadar? Dershane ücretleri tamamen sunulan imkanlara ve ders saatine göre değişmektedir. Fiyatlar belirlenirken hiçbir öğrenci eğitim konusunda geride bırakılmaz. Aksine destekleyici etütlerle eksikler giderilir. Öğrencilerin hedeflerinizi takip ederken yardımcı olabilecek geniş kaynaklara sahip dershaneler, teknolojiyi her alanda kullanır. Ders esnasında konu anlatımlarında, soru çözümlerinde ve öğrencilerin tek başına ders çalıştığında da bu imkanlar sonuna kadar hizmete açılır. Bir dershanede en iyi imkanları arayan aileler dershane ücretleri konusunu en son düşünmektedir. Bu ortamlar, sadece mevcut bilginin artması değil okul derslerine yardımcı olmasıyla da ön plana çıkar. Öğrenciler halihazırda öğrendiği bilgileri okulda da kullanarak sınavlardan yüksek puanlar alabilir. Böylelikle ÖSYM sınavlarını etkileyecek diploma puanlarını yükseltebilirler. Dershane ücretleri bu amaç doğrultusunda ülke çapında başarıyı artıracak çalışmalar için oldukça uygun belirlenir. Sınavlarda yüksek puan için birçok ipuçlarını aktaran dershaneler, aynı zamanda öğrencileri olgun bir yetişkine dönüştürür. Net olarak karar verme bilincini kazandırarak doğruyu ve yanlışı birbirinden ayıracak desteği her zaman sunar. Odtülüler Dershanesi de bu amaçlarla kurulmuş verimli ve kaliteli kurumlardan biridir.

En İyi Ankara Dershaneler

En iyi dershaneler içinden seçim yapmak iyi bir gelecek ve kariyer planıyla özdeşleştiğinden aileler için çok önemli bir karar olarak nitelendirilir. Tercih edilen dershane, sınava hazırlanma konusunda yetersiz kalırsa bu durum başarıyı ve buna bağlı olarak da tüm yaşamı etkiler. Bu nedenle öğrenci ve veliler, dershane konusunda iyi bir araştırma yapmadan karar vermemeliler. Veliler, araştırmayı en iyi dershaneler şeklinde internet üzerinden aratarak ve bizzat yaşadıkları bölgedeki kurumları ziyaret ederek yapabilirler. Ülkemizde aktif öğrenci nüfusu için yeterli sayıda eğitim kurumu olmadığından ve mesleki kriterlere göre seçim yapılmak istendiğinden öğrenciler okullara sınav ile yerleştirilir. Bu kadar fazla katılımcının olduğu bir sınavda iyi bir başarı elde etmek isteyen öğrenciler, mutlaka iyi bir kurumdan destek almalıdırlar. Yüksek başarı hedefiyle sınava giren, her yıl yüz binlerce aday arasından sıyrılıp çıkmak çok büyük emek ister. Bu süreçte öğrencinin başarısını arttıracak ve öğrenciyi hedefine ulaştıracak kurumlarda dershaneler olmaktadır. En İyi Dershaneler Olmadan Sınavda Başarılı Olunabilir Mi? Peki, en iyi dershaneler eğitim kurumları olarak sistemde bulunmasaydı sadece okul eğitimiyle bu sınavlarda hedeflenen başarıya ulaşılabilir miydi? Bu her velinin aklından mutlaka geçirdiği sorunun cevabı bazı istisnalar hariç maalesef hayır olmaktadır. Çünkü ülkemizin eğitim sisteminde öğrencilerin hiçbir destek almadan sınav sistemine uygun bir eğitim modeli izlemesi oldukça zordur. Her yıl öğrencilerin eğitim kademelerine uygun olarak gerçekleştirilen sınavlarda şıklı sorular sorulmaktadır. Bu şıklı sorular içinden öğrencinin bilgisiyle eleme yaparak doğru olan şıkkı işaretlemesi istenir. Bunun yanı sıra sadece bilgi ve doğru cevabı vermek de başarılı olmak için bazen yeterli olmaz. Bilgili olmak kadar hızlı ve pratik olmakta rakipleri geride bırakmak için önem arz eder. Bu nedenle bir öğrenci ne kadar çok soru çözerse, ne kadar çok farklı soru tarzı görürse ve ne kadar teknik bilirse sınavdaki başarısı da o düzeyde artar. Dershanelerin sahip olduğu eğitim sisteminde öğrencilere bu düzen bir bütün halinde sunulur. En iyi dershaneler, anlaşılmayan konulara geri dönerek bu konuları tekrar etme imkanı sağlar. Zaman yönetimi konusunda öğrencinin kendini geliştirmesini sağlar. Kısacası dershaneler öğrenciyi sınav disipline sokar. İşte bu yüzden sadece dershane değil en iyi dershaneler içinden seçim yapılmalıdır. Eğitim Modeli Olarak En İyi Dershaneler Dershane eğitimi genel olarak; bilgi, teknik, zaman ve motivasyon kavramlarını kapsamaktadır. Tüm bunları eksiksiz ve doğru bir şekilde yapan kurumlar başarıyı yakalar. O halde, en iyi dershaneler için eğitim modeli nasıl olmalı sorusunu şu maddelerle açıklayabiliriz: • İlk olarak öğrenci bir sınava tabi tutularak eksik olduğu konular tespit edilir ve eksikliklerini giderecek bir eğitim planı yapılır. • Gerek görüldüğü takdirde anlaşılmayan ve geri dönülmesi gereken konular için bire bir çalışmalara yer verilir. • Tüm eğitim modellerinde az öğrenci mevcuduyla eğitim vermek öğrencinin verimliliğini arttıracaktır. • Kurumların eğitimde kullandığı materyaller kaliteli olmalı ve kullanılan kaynaklar güncel olmalıdır. • Eğitmenler alanında uzman ve başarılı olmalıdır. Teknolojiye ayak uydurmalı ve bunu derslerinde aktif olarak kullanmalıdır. • Kurumun sunduğu hizmet ve talep ettiği ücret arasında bir denge olmalıdır. • Her eğitmenin öğrenci koçluğu eğitimi almış olması gereklidir. • Sınıflar kaliteli eğitim için güncel teknolojik cihazlar bakımından donanımlı olmalıdır. • İhtiyaç duyulduğunda öğrencilere bire bir ders planı ve etüt takviyesi yapılmalıdır. • İyi bir kurum sadece derslere değil ders dışı sosyal faaliyetlere de zaman verilmelidir. Tüm bu kriterler en iyi dershaneler için belirlenmiş kriterlerdir. En İyi Dershaneler Ücret Tarifesi Eğitim kurumlarının kalitesi ve başarısının yanı sıra veliler için fiyatlar da önem taşımaktadır. En iyi dershaneler seçeneklerinden birini tercih edecekseniz, ortalamanın üstünde bir ücret ödemeniz gerekeceğini de unutmamalısınız. En iyi dershaneler için ücreti etkileyen en önemli faktör eğitim kalitesidir. Öğretmen kadrosunda hassas ve seçici davranan kurumlar diğer kurumlara kıyasla daha başarılı olmaktadırlar. Dershanelerin öğrenciye sunduğu imkanlar da fiyat belirleme de önemli bir kriterdir. Etüt sistemi, bire bir ders alma imkanı, soru ve konu anlatımlı kaynak çeşitliliği, teknolojik donanımlar, rehberlik servisi gibi imkanlar öğrenciyi eksiksiz bir şekilde sınava hazırlar. Dershanelerin konumu, merkeze olan yakınlığına göre fiyatlar da farklılık görülebilir. Merkezi konumda ve işlek bölgelerde olan dershaneler öğrenciler tarafından daha çok tercih edildiğinden fiyatlar da ona göre belirlenir.

2022 -2023 Dershane Fiyatları Ankara

Dershane Ücretleri Dershane başlama seviyesi, başlangıç olarak 7.sınıftır. 7.sınıftan 12.sınıfa kadar veliler, öğrencileri ekstra takviye alması için dershanelere gönderir. Dershanelerin katkısı ise daha çok “Sınav Hazırlık Planlaması” için olur. 7.sınıfta genelde Cumartesi-Pazar ekstra Takviye Programı uygulanır. Keza 8.sınıfta, .sınıfa benzer bir modelde eğitim anlayışı vardır. Yalnız 8.sınıf “Sınav Hazırlık Grubu” olduğu için hem ders saat ve hem de etüt sayısı daha fazladır. 9. ve 10.sınıf planlaması genelde aynıdır. 11.sınıf “Sınav Hazırlık Grubu” olduğu için ders saati sayısı genelde 18-21 saattir. Genel dershane modelleri aynı olmakla birlikte bazı dershanelerde (Örn: Odtülüler) sıkı takip programı ile öğrencinin çalışma ayağını okul ya da dershanede tutarak öğrencinin anlaması, öğrenmesi, pratikleri aynı merkezde sağlanmaktadır. Odtü ya da başka herhangi bir üniversitenin kazanılma noktasındaki en önemli fark, öğrencinin ders çalışma alışkanlığıdır.
Ülkemizde dershane sistemleri genellikle benzerlik gösterse de bazı dershanelerde (Örn: Odtülüler) rehberlik servisi öğrenci ile veli arasında sac ayağı oluşturarak öğrenciyi okul ya da dershanedeki kütüphanede tutarak doğru yayın, doğru test, doğru soru çözüm tekniklerini verir. Okullardaki verimsiz eğitim velileri olumsuz etkileyip çocuklarının gelecek kaygısına çözüm aramalarına ve bu kaygıyı gidermek için dershane-okul araştırmalarına sebep olmuştur.
Dershane Fiyatları 7 -12 Sınıf
Veliler, yıllardır kendi okullarındaki hem ders verimliliğinin hem de sınav başarılarının düşük olduğunu bilmektedir. Bu nedenle öğrenciyi bazı dershanelerin (Örn: Odtülüler) yaptığı gibi 7.Sınıftan 12.Sınıfa kadar olan eğitimlerinde kesintisiz ve kaliteli eğitim veren “Yaz Kamplarına” göndermektedir. Böylece tatilde de öğrenci verimliği ve başarıları artmaktadır.
Dershane Fiyatları Bazı dershaneler (Örn: Odtülüler) kesintisiz eğitim hizmeti yanında sınav analizi, ölçme-değerlendirme, etüt, ödev takibi, tamamlama çalışmaları ve soru çözüm teknikleri gibi eğitim uygulamalarıyla öğrenciye çalışma alışkanlığı kazandırır. Öğrencinin farklı kaynaklardan farklı soru çözümü görmesi çok önemlidir. Örn; öğrenci x dershanede öğrenim gördüğünü varsayalım o x dershanenin yayınlarından yani kitaplarından fasiküllerinden, denemelerinden, taramalarından soru çözümleri görüp farklı tarz farklı soru tipi görmediği için tam öğrenme gerçekleşmemiş olur. Ösym bir havuzdur. Bu soru havuzunda hangi tarz soru tipi geleceğini bizler bilmediğimiz için sadece x yayınından soru çözen bir öğrenci gereken soru sayısınıda yakalasa farklı tarz ve farklı kalıpta soru tiplerine alışık olamayacağı için yks ve lgs sınavlarında havlu atacaktır. Bu durumu daha basit anlatmak gerekirse örneğin; annemiz güzel bir pırasa yemeği yapıyor biz buna alışırız ve severizde ama komsunun yaptığı pırasasına alışık olamayabiliriz ve sevmeyebiliriz. Komşunun pırasası aynı pırasa ama tadı farklı, sorularda böyledir, tarz ve kalıp bakımından x dershanenin dışında farklı yayın ve kaynaklardanda soru çözümü görmemiz çok çok elzemdir. Dershane fiyat araştırması yaparken lütfen yukarıda parametrelere dikkat ederek öğrencinin en iyi yerde eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Ankara’da En Başarılı Dershaneler Listesi


Ankara, ülkemizin en fazla üniversite öğrencisi sayısına sahip olan şehirlerden birisidir. Bununla bağlamda dershane sayısı da oldukça fazladır.. Ankara’da dershane sayısının yüksek olmasına bağlı olarak dershane seçimini yaparken dikkat etmesinde fayda vardır. Öğrencilerin dershaneden aldığı eğitimin kalitesi geleceğini belirleyeceği için Ankara’da en başarılı dershane önerisi alarak, en uygun ve en başarılı kurumların tercih edilmesi daha yüksek bir başarının yakalanmasını sağlayacaktır. Lise, üniversite öğrencileri veya devlet kurumuna giriş sınavına hazırlanan kişilerden daha önce eğitim almış oldukları dershane kurumları ile ilgili dershane tecrübelerini almakta fayda vardır. Dershane kurumları, okulların yeterli gelmediği durumlarda öğrencilerin faydalandığı eğitim takviyeleri arasındadır. Öğrencilerin düzenli olarak faydalandığı eğitim kurumları olan dershanelerin en yüksek başarılı olanını tercih etmek ister, Ankara en başarılı dershane önerisi veren ve tecrübeye sahip olan kişilerin dershane kurumu tercih etmeden önce öncelikli olarak dershanenin konumu muhakkak göz önünde bulundurulmalıdır. Dershanenin konumu öğrencinin sınava hazırlık sürecinde zaman kaybının bulunmaması için oldukça önemlidir. Merkezi bir yerde bulunan dershanelere ulaşım daha kolay olacağı için öğrenciler için daha az yorucu olan bir imkan olacaktır.

Ankara Dershane Seçimi [2022-2023]

Ankara dershane; eğitim ve öğretim belirli kurallar içerisinde sistemli olarak uygulandığında sonuç veren bir uygulamadır. Süreç içerisinde en çok dikkat edilmesi gereken öğretimin niteliğidir. Odtülüler Yusuf Öncebe Okulları olarak biz, öğrencinin ev ortamındaki çalışmasını okul ortamında birebir destekle kurguluyor ve öğrencinin bilgi eksiğini her geçen gün tamamlamaya gayret ediyoruz. Ankara dershane; öğrenci evde ders çalışmak istemeyebilir. Ya da ders çalışma arzusunu kaybedebilir. İşte burada odtülüler eğitim kurumu olarak koçluk sistemi yöntemiyle devreye biz giriyoruz. Bire bir uyguladığımız metotlarla öğrenciye ders çalışma alışkanlığı kazandırıyor ve öğrencinin öğrenme sürekliliğine destek oluyoruz. Ankara’da bulunan dershanelerin uyguladığı yöntemler birbirinden farklıdır. Biz tecrübemiz ve sonuç odaklı çalışma yöntemlerimizle birçok öğrencimizin kendisini keşfetmesine yardımcı oluyor, rehberlik ve izleme yöntemlerimizle öğrencinin yanında olduğumuzu hissetmesine önem veriyoruz.

Ankara dershaneleri arasında birçok ödüle layık görünen kurumumuz sürekli öğrenci odaklı gelişimini sürdürerek öğrencinin başarılı olmasına destek oluyor.
Ankara’daki dershaneler listesine baktığımızda ilk sırayı Odtülüler Kurs Merkezi alıyor. Bu kurs merkezi Ankara’daki en donanımlı dershanelerden biridir. 2008 yılından itibaren uzman ve deneyimli kadrosu ile öğrenci ve velilere destek olmaktadır. Ankara Odtülüler Dershanesi şubeleri:

 • • Kızılay Kurs Şube 1
 • • Kızılay Kurs Şube 2
 • • Kızılay Anadolu Lisesi
 • • Eryaman Anadolu Lisesi
 • • Batıkent Kurs
 • • Sincan Kurs
 • • Pursaklar Anadolu Lisesi
 • • Etimesgut Kurs

Çeşitli okul, dershane ve kurs merkezi olarak öğrenciye uygun olan kurumu tercih edebilirsiniz. Öğrencinizin yaş düzeyi, hangi sınava hazırlanacağı ve hazırlanacağı sınavın düzeyine göre tercih yapmalısınız. Bu tercihi yaptıktan sonra öğrenciye ve veliye en uygun olan kurum ile görüşmeler yapmalısınız. Görüşmeler esnasında kurumun fiziki yapısına dikkat etmelisiniz. Öğrencinin gidiş-dönüş güzergâhı hakkında gerekli bilgilere sahip olmalısınız. Hangi yollardan hangi ulaşım araçlarıyla ulaşım sağlayabileceğine bakmalısınız. Ona göre bir yol güzergâhı belirleyip öğrencinin bu yolu öğrenmesini sağlamalısınız. Bu sayede öğrenci eğitim alacığı kuruma rahatlıkla ulaşım sağlayacaktır. Öğrencilere yönelik programların içerisinde hafıza tekinkileri, özel yaz kampları, ders çalışma kampları, öğrenci koçluğu ve etüt çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak kişiye özel plan ve programlar düzenlenir. Düzenli günlük ödev takipleri yapılır. Eğitimciler tarafından öğrenci ve öğrenci gruplarına yönelik belirli çalışmalar yapılır. Bu çalışmaların temel amacı, öğrenci kapasitesini görüp ona uygun program hazırlamaktır. Öğrencilerin birebir ilgiye ihtiyaçları vardır ve bunu uzman eğitimciler olabildiğince yapmaya çalışıyorlar. Eğitimciler, çalışma programlarında her öğrenciye hitap edebilmek için farklı yöntem ve teknikler kullanırlar. Eğitimcilerin en büyük destekçisi gelişen teknolojidir. Gelişen teknolojik ilerlemeler sayesinde eğitimciler, öğrencilere bilgileri çok daha çeşitli yöntemlerle öğretebilmektedirler. Ve bu yöntemlerin birçoğu tekdüze eğitimden ziyade çok daha pratik ve akılda kalıcıdır. Farklı yöntem ve tekniklerle öğretilen bir dersten alınan verim daha yüksektir. Öğrenciler bu verimi doğru yerde ve zamanda kullanmayı öğrenirlerse okul hayatlarında ve girdikleri sınavlarda başarıya ulaşacaklardır. Başarı, uzak gibi görünse de her öğrenciye aynı yakınlıktadır. Bu başarıya ulaşmak istiyorsanız Odtülüler Dershanesi her zaman destekçiniz olacaktır.

Kızılay Dershaneler

Ankara’da oturan aileler gün geçtikçe eğitimin sisteminin bir parçası olan çocuklarının daha iyi yerlere gelmesi için çabalıyor. Bu sebeple çocuklarını en iyi dershanelere göndermek için büyük arayış içerisindeler. Kızılar dershaneleri, başkent sakinleri için kapılarını öğrencilere açıyor.

Kızılay’da bulunan dershaneler eğitim sistemine yaptığı katkılar bakımından oldukça teşekküllü. Burada bulunan dershaneler hem nitelikli üniversite öğrencisi hem de daha iyi bir kariyer düşünen bireyler için oluşturulmuş. Çocuğunun geleceğini düşünen aileler veya uzun zamandır atanma hayali kuran gençler Kızılay’da dershane arayışına girmiş durumda.

Burada ikamet etmekte olan kişiler Kızılay’da en yakın dershaneleri aramaya başladı bile. Dershanelerin kapasite bakımından geniş olması bu ihtiyacı en aza indirgemekte.  En çok rağbet gören dershanelerin burada bulunması başkentin en gözde semtinin gelişmesine katkı sağlıyor.

Gerek ders programları gerekse en tecrübe ve nitelikli hocaları sayesinde velilerin en çok tercih ettiği dershaneler Kızılay’da bulunuyor.

Kızılay’da en iyi dershane arayışına giren biriyseniz eğer bunun için bazı filtrelemeler yapmanız gerekmektedir. Bunun için hedefinizi baştan belirlemelisiniz. Çocuğunuzun veya kendinizin hedef zorluğu belirlenerek size en çok uyan dershaneleri seçmeniz konusunda eğitim koçlarından, dershane müdürlerinden yardım alabilirsiniz.

Kızılay’da dershaneye gidenlerin yorumlarını internette araştırarak tercihinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. En önemlisi ise bütçenize en uygun dershaneyi seçerken fiyat performans çizelgesi oluşturarak kendinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Ankara’nın en gözde semtlerinden biri olan Kızılay’da dershane masrafları velilerin gözünü korkutmakta. Oysa popülasyonu yüksek olan bu semtte her bütçeye uygun dershane mevcut. Fakat insanlar düşük ücret talep eden dershanelere güvenmek konusunda biraz çekinceli. Oysa bazı bu tarz dershaneler yeni mezun olan bilgileri taze ve sistemi daha iyi bilen genç eğitmenlerle çalışarak hem ucuz hem de kaliteli hizmet vermektedir.

Bu tarz dershaneleri tercih ederek siz de genç eğitmenlerin önünü açabilir hem de diğerlerinin yüksek fiyatlara aldığı bu hizmeti daha az maliyetlerle alabilirsiniz. Kızılay dershaneleri bu açıdan size avantaj sağlayarak oturduğunuz semte olan ilginizi arttıracaktır. Kızılay’da da şubesi bulunan Odtülüler Dershanesi hem fiyat hem de eğitim kalitesi açısından avantajlıdır.