Öğrenci olarak günümüzde dershaneler önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü dershaneler öğrencilerin merkezi sınavlarda yüksek başarı göstermesi için gitmesi gereken bir kurumdur. Merkezi sınavlarda başarı için sistemli ders çalışmak, test çözmeyi bilmek, bilgi birikiminin tam olması gerekmektedir. Dershane bunları sağlamaktadır. Fakat her gidilen dershane iyi dershane değildir. Bunun için iyi araştırma yapmak önemlidir. Biz Keçiören dershane olarak öğrencilerimize 12 kişilik dersliklerde, alanında uzman öğretmenler ile birlikte özel olarak eğitim verilmektedir. Böylece öğrenci öğretmen ilişkisi ders içerisinde daha aktif şekilde devam etmektedir.

Ders içerisinde anlaşılmayan konular için ek dersler konulmaktadır. Ayrıca sınırsız birebir ve etüt olanağı bulunmaktadır.

Butik dershaneciliğin aktif bir örneği olan odtülüler dershanesi öğrencilerinin düzenli ders çalışmayı öğrenmesi için koçluk sistemi içerisinde öğrencilerine çalışma programları hazırlamaktayız. Bu programlar ile gün içerisinde ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Ne zaman konu çalışacağınızı, ne zaman test çözeceğini kolaylıkla bilirsiniz. Bu size sistemli olmayı öğretmektedir. Merkezi sınavlarda başarı için düzenli ders çalışmayı öğrenmek gerekmektedir.

Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu deneme sınavları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Böylece nerede eksikliğiniz olduğunu daha kolay görmektesiniz. Üstelik çalışma programınıza eksikliklerinize göre eklemeler yapılmaktadır.

Keçiören dershane tam gün eğitim vermektedir. Hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve sonra olmak üzere çeşitli gruplarımız yer almaktadır. Böylece istediğiniz programa kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Sınavlara hazırlanırken öğrencileri aşırı stres, kaygı, heyecan gibi sorunlar huzursuz etmektedir. Dershanemizde bunun için öğrencilerle özel olarak görüşen rehberlik öğretmenleri yer almaktadır. Böylece öğrencilerin bu sorunlarla nasıl başa çıkacaklarını öğretmektedirler. Ayrıca öğretmenlerimiz güncel sınav haberlerini takip ederek öğrencileri en kısa sürede haberdar etmektedir.

Velilerin öğrencilerinden haberdar olmaları için veli bilgilendirme sistemi yer almaktadır. Burada öğrencilerin başarıları, devamsızlıkları gibi bilgileri yer almaktadır.

Keçiören dershane öğrenciler için özgün sorulardan oluşan soru bankası, merkezi sınav sistemine uygun konu anlatımlı modüler setler verilmektedir. Böylece başka kaynak ihtiyacı olmadan rahatlıkla sınava hazırlanabilirsiniz.

Sizlerde rahat bir sınav süreci geçirmek isterseniz; odtülüler ailesine katılmalısınız. Odtülüler yılların tecrübesi ile her yıl zirvede bulunmaktadır.