KEÇİÖREN DERSHANE

Keçiören Dershane; kitle dershanelerinden farklı olarak 10-12 kişilik sınıflarda öğretimi bireyselleştirerek hizmet vermektedir. Keçiören dershane bu noktada öğrenciye özel Koçluk ve Takip sistemi uygulamaktadır. Keçiören dershane olarak her öğrenciye özel ve biricik olduğunu hissettiririz.

Keçiören butik dershane; yılları eğitim ve öğretimle iç içe geçmiş deneyimli eğitimcilerden ve kaliteli eğitim almış, kendisini eğitime adamış tecrübeli eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik bir butik dershanedir. Keçiören dershanenin seçkin kadrosu yıl boyunca her öğrenciyi yakından “Takip” etmekte ve her öğrencinin farklı öğrenme tarzına sahip olduğunun bilincinde davranmaktadır. Koçluk sistemli Keçiören butik dershanede öğretmenler, sınıftaki her öğrenciyi dikkate alarak dersi anlatır. Keçiören dershanemizde, işlenen konu tam olarak anlaşılıp kavranmadan bir sonraki konuya geçmez. Kurumumuzda tüm dersler, özel etütler, ek çalışmalar, ödev takipleri ve düzenli deneme sınavları rehber ve branş öğretmen tarafından yakından takip edilmektedir. Durum değerlendirmeleri mutlaka velilerle paylaşılır.

Keçiören dershanede öğrencinin yeteneklerini keşfetmesi ve okul başarısı kadar hayat başarısı da kazanması amaçlanmaktadır. Kurumumuzda her öğrencinin mutlaka bir rehber öğretmeni / eğitim koçu vardır. Eğitim koçlarımız, öğrencilerimizin hayattan beklentilerini doğru saptamasına yardımcı olmakta ve kariyerine giden yolda öğrenciye yol arkadaşlığı yapmaktadır. Eğitim koçlarımız, öğrencilerimizle düzenli birebir görüşmeler gerçekleştirerek sınav sürecinde öğrencimizdeki stres, kaygı vb. problemlerde yardımcı olmaktadır.

Keçiören dershanede tam gün eğitim vardır. Dersler 10-12 kişilik butik sınıflarda işlenir. Derse gelmeyen veya eksik gelen öğrencilerin bilgisi velilere bildirilir. Siz de çocuklarınız için kaliteli eğitim ve iyi bir gelecek istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Siz de Odtülüler Dershanesi’nin bir parçası olabilir, bu haklı gururu bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz.

0312 485 23 28 – 0555 424 12 40