Dershaneler, öğrencilerin okulda eksik kaldığı konuları tamamlamasını sağlayan eğitim kurumlarıdır. Öğrencilerin kendilerini vererek ders çalışma problemleri gibi durumların üstesinden en iyi dershaneler gelebilmektedir. Odtülüler dershanesi, kaliteli eğitim programları, yardımcı kaynakları ve destekleriyle, öğrencilerin sınav sürecinde iyi hissetmelerini ve her zaman en iyiyi hedeflemelerini sağlar.

Koçluk Hizmeti ve Öğrenci Sağlığı

Koçluk programı sunan Ankara’da Kızılay Dershane olarak da bilinen Odtülüler, öğrencilerin stres ve kaygıyla başa çıkmasını sağlarken, sınav döneminde yaşayabilecekleri tüm sıkıntılara karşı tedbirli olurlar. Öğrencilerin en sağlıklı şekilde sınavlara girmelerini hedefleyen öğretmenler, öğrencilerin asla sağlıklarını kaybedecek kadar kendilerini bu maratona kaptırmasına izin vermez. Gelecek kaygısı taşıyan öğrencileri rahatlatarak sınavlarda başarılı olmalarını sağlarlar. Kızılay Dershane olarak her hafta rehberlik dersi hizmetini öğrencilerine vererek, sıkıntılarını paylaşırlar.

Butik Derslikler ve Birebir İletişimin Önemi

Butik derslikler sayesinde öğrencilerle öğretmenler arasındaki iletişimin güçlenmesi sağlanmaktadır. Öğretmenlerin daha iyi eğitim verebildiği az kişili sınıflar sayesinde, her öğrenci kendisini özel hissetmekte, anlamadığı konuyu sorabilmekte ve arkadaşlarıyla paylaşımlar yapabilmektedir. Deneme sınavlarından yola çıkarak eksik konuların belirlenmesi sağlanır ve öğrencilerin bu konuları tekrar edip akıllarına iyice yerleştirmeleri için ek dersler hazırlanır.

Kaliteli Hizmet ve Lisenin Her Yılında Destek

En iyi hizmeti veren dershane olarak bilinen Kızılay Dershane öğrencilerinin sağlığını ve hedefledikleri yerlere girmelerini amaçlar. Bu yolda destek olarak ilerleyen hayatlarındaki rotalarını çizmelerine yardımcı olurlar. Öğrencilerin sınav döneminde kafaları karışarak yanlış yönlere sapma eğilimlerini yok ederek, gerçekten istedikleri bölümler için çok çalışmalarını sağlarlar. Dört yıllık lise eğitiminin her yılında öğrenciler odtülüler dershanesine gelerek eğitim alabilirler. Özellikle son yıl mutlaka dershaneye gitmesi gereken öğrenciler için en sık önerilen dershane arasındadır.