Özel öğretmenler, kurslar ya da dershaneler hayatımızın her alanında aktif rol oynamaktadır. Ehliyetten dil öğrenmeye, KPSS den TEOG a kadar birçok sınav için öğretmenlere, kurslara ihtiyaç duymaktayız. Üstelik alanında uzman kişiler tarafından kaliteli eğitim almak ileriki yıllarda da bizlere iyi gelecektir. Fakat bireyler için kaliteli eğitim almak önemli olduğu kadar da ödenilen tutarda büyük önem arz etmektedir. Zaten askeri ücretle geçinmeye çalışan kişiler birde özel öğretmenlere, kurslara tonla para dökerek karşılığını alamamaktadır.

NEDEN KIZILAY BUTİK DERSHANE

Odtülüler dershanesi öğrencilerine uygun ücretlerle kaliteli eğitim hakkını sağlamaktadır. Üstelik dershane olarak öğrencilerimize birçok olanak sunmaktadır. Özel öğretmen tuttuğunuzda tek tek bütün öğretmenler saat başı ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Ancak Kızılay dershane alanında uzman öğretmenleri ile sizlere eğitim vermektedir. Sadece dershaneye ödeyeceğiniz uygun fiyat ile bütün dersler için eğitim almaktasınız. Bunun dışında Odtülüler dershanesi bünyesinde yer alan Kızılay butik dershane sizler için,

Sınıf mevcutlarını 10 ile 12 arasında sınırlandırdı. Çünkü kalabalık sınıfta konsantre olmak daha zordur. Bu sınıfları da öğrencilerin öğrenme hızlarına göre belirledik.

Hafta içi, hafta sonu, sabah, öğlen, tam gün olarak farklı gruplar bulunmaktadır. Böylece size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sınav psikolojisi ile mücadele etmek oldukça güçtür. Bunun için odtülüler dershanesi içerisinde öğrencinin halinden anlayan bir rehberlik öğretmeni bulunmakta olup öğrencinin her sorununda yanı başındadır.

Öğrenciler sınava hazırlanırken ne yapacaklarını bilemeyebilirsiniz, hangi konu önemli, hangisinin soru kat sayısı fazla gibi sorularınız olabilir. Kızılay butik dershane sizlere ipucu olsun diye koçluk sistemi içerisinde çalışma programları oluşturulmaktadır. Böylece hangi konuya çalışacağınızı, ne zaman ne yapacağınızı kolaylıkla bilirsiniz.

Öğrencilerimiz sürekli olarak gözetim altında tutulmaktadır. Durumlarıyla alakalı olarak velilere bilgilendirilme yapılmaktadır.

Aylık olarak dershanemizde deneme sınavları yapılmaktadır. Bu deneme sınavlarının sonuçları öğrenciler ile birlikte değerlendirilmektedir. Böylelikle öğrenciler eksikliklerini daha net şekilde öğrenmektedir. Çalışma programlarına eksiklikleri ile ilgili eklemeler yapılmaktadır.

Kızılay butik dershane öğrencilerinin anlamadığı dersler için hemen eğitim programına ilave ders konularak dersin pekişmesi ve eksik kalan kısmın tamamlanması sağlanır.

Öğrencilerimiz istedi saat ve gün için birebir ve etüt alabilir.

Ezber yapamayan öğrencilerimize de hafıza teknikleri öğretilerek öğrendiklerini unutmamaları sağlanır.