Biz anne ve babaların en önemli görevlerinden biri çocuklarımız için girecek oldukları sınavlar da ve hayatlarının geri kalan kısmında işlerine yarayacak bilgi ve becerileri edinmelerini sağlamaktadır. Çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri, eksik yönlerini bulmak, sistemli çalışıp eksiklikleri tamamlamak, gelecek için kuşanmış, istediği hedefe ulaşan, kendisine ve bilgisine güvenen bireyler yetiştirmek ailelerin en büyük arzusudur. Ders başarıları kadar hayat başarıları da önem arz etmektedir.

Peki bu süreçte neden Ankara kızılay dershaneler?

Başarı biz insanlar için alelade bir şey değildir. Başarı için düzenli olarak çalışmak, disiplin ve kararlılık gerekir. İşte bu yolda  öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Peki nasıl? Öncelikle uygun ortam sağlıyoruz. Odtülüler butik dershaneler 12 kişilik gruplarla, her öğrenci ile ayrı ayrı anlayamadığı konular için ilgilenilmektedir.

Dershanemizde düzenli olarak yapılan deneme sınavlarını öğretmenlerimiz ile birlikte incelemektesiniz. Böylelikle öğrencilerimizin eksik veya tam anlayamadığı noktaları bulup onları yönlendirmekteyiz. Bu noktaları sınav tarihine kadar tamamlarız. Soru çözümü, hafıza geliştirme ve güçlendirme teknikleri ile bilgilerin kalıcılığı arttırılır.

Zaman göreceli ve hızlıdır her şey için yeteri kadar zamanımız olmaz öğrencilerimizin de sınavda az sürede çok soru çözmesi gerekir. Rehberlik servisimiz bunun için kaygı , stres , heyecanını kontrol etmelerinde ve motivasyonlarını artırmalarını sağlar.

Kızılay dershaneler koçluk sistemi ile öğrencilerine,

  • Kendi sorumluluklarını tanımasını
  • Güçlü ve zayıf noktalarını görmesini
  • Kendi sorunlarıyla başa çıkmasını öğrenmektedir.

Ayrıca okul ve sınav başarılarını yükseltmelerine, aile ve sosyal iletişimlerini artırmalarına yardımcı olur koçluk sistemi öğrencilerimizin akademik başarıda , hedeflerini yerine getirmesin de öğrencilerin problemlerine anahtar çözümler bulur. Öğrenci ile birlikte kendilerine uygun ders programı oluşturmalarını ve zamanlarını etkin kullanmalarını sağlar. Öğrencilerimizin kazandığı bilgi ve becerilerle kendilerini gelecekte daha iyi birey olmaları sağlanır.

Ankara Kızılay dershaneler tam gün eğitim vermektedir. Dershanemizin konu anlatımlı setleri, soru bankaları, cep kitapçıkları , yaprak testleri ile öğrenci ihtiyaç duyduğu kaynaklara sahip olur. Dershanemizin bütçenize göre ödeme planları sunmaktadır. Peşin ödemelerde indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlerle birlikte öğrencilerimizi geleceğe daha iyi hazırlamak için bekliyoruz.