KIZILAY MATEMATİK KURSLARI

Her öğrenci bütün derslerden iyi notlar alabilir ancak öğrenci için bazı dersler zor gelmekte ve işin içinden çıkamamaktadırlar. Günümüzde merkezi sınav sistemlerinin hemen hemen hepsinde de az ya da çok matematik yapmanız gerekmektedir. Çünkü ekstra puan getirmektedir. Bu da öğrenciler için oldukça kötü bir durumdur. Bazı bölümlerde matematik dersi görmeyen öğrenciler sınavlarda matematik çözmek zorunda kalmaktadır. Bu da öğrencileri oldukça zorlamakta ve başarısızlık peşi sıra gelmektedir.

Odtülüler dershanesi olarak öğrencilerin durumlarını göz önünde bulundurarak Kızılay matematik kursları hizmete girmiştir. Matematiği sevmeyen, az bilen ya da bilgisini arttırmak isteyen öğrencilere dönük olarak üstün hizmet sunmaktayız. Kursumuza geldikten sonra artık her öğrenci matematiği severek kolaylıkla çözecek duruma gelecektir.

Kursumuzda öğrenciler 10 kişilik sınıflarda eğitim görmektedir. Başarı sistemli olmayı gerektiren bir iştir. Bu yüzden de eğitim koçlarımız öğrenciye özel olarak çalışma programları hazırlamaktadır. Bu da öğrencinin nerede ne yapacağını görmesini sağlamaktadır. Eksikliği olduğu noktaları kolaylıkla görmekte ve bunları kapatmaktadır.

Kursumuzda düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavlar neticesinde öğrencinin programına ekleme ve çıkartma yapılmaktadır. Kızılay matematik kursları tam gün eğitim vermektedir. Okula devam durumunuza göre size uygun eğitim programına kayıt yaptırabilirsiniz. Kursumuzda sınırsız etüt olanağı bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç hissettiğiniz saat ve güne etüt ve birebir alabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz matematik derslerimizde soruları çözerken sonuca giden bütün çözüm yollarını göstermektedir. Çünkü her öğrencinin öğrenme şekli birbirinden farklıdır. Derslerimiz herkese yönelik olarak işlenmektedir.

Kızılay matematik kursu olarak velilerimizi de öğrencilerin durumundan haberdar etmekteyiz. Öğrencilerin kursa devam durumları, deneme sınav sonuçları gibi birçok konu veli bilgilendirme sistemi içerisinde veliye aktarılmaktadır.

Anlaşılamayan dersler için ek dersler konularak konuların pekişmesi ve eksik kalan noktaların tamamlanması sağlanmaktadır. Verilen yardımcı kitaplarımız öğrenciler düşünülerek hazırlanmıştır. Çünkü öğrenci için gereksiz bütün bilgiler çıkartılarak hazırlanmış ve özgün sorularla dolu setler hazırlanmıştır.

Kızılay matematik kursları siz öğrenciler için kaliteli eğitim sunmaktadır. Matematik kâbus olmaktan çıkmaktadır.

Öğrenciler dışında aileler içinde uygun fiyatlarla bu hizmeti sağlamaktadırlar. Ödeme seçeneklerini belirlediğiniz bir kurs.