ODTÜLÜLER DERSHANESİ

Ygs, lys, KPSS, ALES, TEOG ve daha birçok sınav için tek başımıza hazırlanmak bazen yetersiz kalmaktadır. Böyle durumlarda yapılacak en iyi yöntem özel öğretmen tutmak ya da dershanelere gitmektir. Her ders için farklı bir öğretmenden ders almak bütçemizi oldukça sarsmaktadır. Böyle durumlarda iyi bir dershaneye gitmek mali açıdan daha uygun olmaktadır. Böylece öğrenciler ve aileler çevrelerindeki bütün dershanelerle görüşerek verdikleri eğitimleri ve ücretlerini araştırmaktadırlar. Bazı dershanelerin ücretleri fazla kiminin eğitimi düşük gelmektedir. İkisini bir arada bulmak oldukça güçtür. Odtülüler dershanesi bir farkındalık yaratarak hem kaliteli eğitim hem de uygun fiyatlarla siz öğrencilerimize eğitim sunmaktadır.

 

NEDEN ODTÜLÜLER DERSHANESİ?

  • Ödeme seçeneklerini sizin belirlediğiniz bir sistemimiz bulunmaktadır. Yani ödemenizi ister peşin yaparak kaçırılmayacak indirimler yakalarsınız. İsterseniz taksitlendirme yaptırarak kendi bütçenize göre taksitleri ayarlarsınız. Tercihi siz ailelere bıraktık.

 

  • Odtülüler dershanesi olarak eğitim programlarımız ve sınıf düzenlerimiz tamamen öğrencilere yöneliktir.
    Sınıf mevcutlarımız kaliteli eğitim için 10 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylelikle derse motivasyon daha kolay sağlanmaktadır.

 

  • Güçlü kadromuz ile birlikte öğrencilerimizle tek tek özel olarak ilgilenmekteyiz. Dershanemizde düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile gerçek sınavlarınız için prova yapmış olursunuz. Her sınavda özgün sorular yer almaktadır.

 

  • Sizlere verdiğimiz kaynaklar sayesinde aklınıza takılan bir konu olduğunda açıp oradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Soru bankası kitaplarımızda soruların çözümleri açıklamalı olarak detaylı bir şekilde verilmektedir.

 

  • Odtülüler dershanesi öğrencilerin sistemli çalışmalarını sağlamak adına öğrencilere özel olarak çalışma programları hazırlanmaktadır. Koçluk sistemi dâhilinde hazırlanan bu programlar ile ne zaman ne çalışmanız gerektiğini kolaylıkla bilmektesiniz. Düzenli olarak çalışma programlarınız yenilenmektedir.

 

  • Öğrencilerin sınavla ilgili karşılaşabilecekleri sorunlarla ilgili olarak rehberlik öğretmenlerimiz öğrencilerle tek tek ilgilenmektedirler. Sınav süreci sadece ders çalışmakla başarılan bir süreç değildir. Psikolojik olarak da sağlam olmak çok önemlidir. Öğrencilerimiz dershane içerisindeki durumları ile ilgili olarak velilerimiz düzenli olarak bilgilendirilmektedir.

 

  • Odtülüler dershanesi tam gün, hafta içi, hafta sonu olmak üzere eğitim vermektedir. Böylelikle size uygun zamanda eğitim alabilmektesiniz. Sınırsız etüt imkanı ile anlamadığınız konularla ilgili ders alabilirsiniz.