Kızılay özel öğretim kursları

Özel öğretim kursları, öğrencinin öğrenim seviyesine, ilgi ve arzusuna uygun öğretim programları çerçevesinde, bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirdiği, pratik yapabildiği, serbest zamanlarını değerlendirdiği kurslardır. Bu kurslar Milli eğitim bakanlığı tarafından onaylıdır. Normal kurslara göre özel öğretim kurslarının birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantalara sahip olup başarınızı arttırmak istiyorsanız, Kızılay özel öğretim kursları sizleri beklemektedir. Bu kurslarda sizlerle tek tek ilgilenilmektedir. Bu kurslar sayesinde öğrenci süreli gözetim altında tutulur.

Diğer kurslarla arasında çok fark vardır. Artık o kurslar mevcut durumda olması gereken başarıyı sağlayamamaktadırlar.

Diğer kurslarla arasındaki farkı gözlemleyecek olursak;

Kızılay Özel öğretim kursu; en çok 15 kişilik dersliklerde alanında uzman öğretmenler ile birlikte güçlü bir eğitim verilmektedir. Öğrencilerin öğrenme yeteneklerine göre programlar hazırlanmaktadır. Bu programlar ile birlikte öğrencilerimiz derslerine daha etkili ve sistemli bir şekilde hazırlanmaktadır. Öğrencilerimize özel olarak güçlü ve aktif bir rehberlik servisimiz bulunmaktadır. Bu hizmet ile öğrencilerimizin derslerle ve sınavlarla alakalı öğrenmesi gereken her şey için yardımcı olmaktadırlar.  Normal ders saatlerimizin dışında kalan zaman zarfında ise; birebir olarak özel ders olanağı vermekteyiz. Ayrıca öğrencilerimizi sürekli gözetim altında tutmaktayız. Öğrencilerimizin derslerle ilgili olarak ilerlemeleri sürekli kaydedilmektedir. Öğrencilerimizin hepsi bizim için eşittir. Sınavlardan aldığı puan ne olursa olsun. Hepsine aynı ilgiyi göstermekteyiz. Üstelik sınavlardan düşük alan öğrencinin daha çok üstüne düşülerek diğerlerine yetişmesi sağlanır.

Genel kurslarda ise bu durumlar biraz farklıdır. Sınıflar oldukça kalabalıktır. Öğretmen sadece dersini anlatır ve çıkar, öğrenci ile yeterli düzeyde ilgilenilmez.  Yıllık programlar aynı olduğu gibi her yıl aynı şekilde işlenmektedir. Kursta rehberlik servisi yer almaktadır. Fakat bu hizmet ne velilere ne de öğrencilere hizmet vermektedir. Yüzeysel olarak hizmet sunmaktadır. Dersler bittiğinde etüt adı altında öğrencinin vakti çalınmaktadır. Gereken özen gösterilmemektedir. Öğrenciler kursta ayrıştırılmaktadır. Sınıf içerisinde kim sınavlardan yüksek aldı ise onlar tanınmakta ve onlarla daha çok ilgilenilmektedir.

İki kurs arasındaki fark ortada sizde değerli olduğunuzu hissetmek isterseniz Kızılay özel öğretim kursu ailesine katılmalısınız. Bizler için çok öğrencilerimiz çok değerlidir.